Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем след смяна на колянов вал

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем след смяна на колянов вал

    Здравеите имам едно питане.

    Та проблема е следния,имаше луфт на вала и тракаше и маистора каза че е за смяна.Смених го с нов вчера и маистора каза,че е готов.Отидох да си го взема и трудно запали но запали все пак.По пътя към нас забелязох че на светофара скутера ще загасне и спрях на бензиностанцията да заредя бензин и после пак с много мъка запали.Днес сутринта пак го закарах да го види защо не пали и преди малко ми се обади и ми каза че пак го е отворил и е било пълно със стружки и било мазало.Та според вас каде е проблема... 4т 50куб
    Последно редактирано от Helik; 20-05-14, 12:21.

  • #2
    От: Проблем след смяна на колянов вал

    Какво ти е питането?Ние тук нямаме гадателски способности!!!
    Кола без турбо е като жена без цици, върши работа но не доставя удоволствие.
    Витара 1.6 16V TURBO POWER!!!
    "Mud Angels" Stara Zagora

    Коментар


    • #3
      От: Проблем след смяна на колянов вал

      В майстора !
      Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

      Коментар


      • #4
        От: Проблем след смяна на колянов вал

        Първоначално публикуван от danchook1 Преглед на мнение
        Здравеите имам едно питане.

        Та проблема е следния,имаше луфт на вала и тракаше и маистора каза че е за смяна.Смених го с нов вчера и маистора каза,че е готов.Отидох да си го взема и трудно запали но запали все пак.По пътя към нас забелязох че на светофара скутера ще загасне и спрях на бензиностанцията да заредя бензин и после пак с много мъка запали.Днес сутринта пак го закарах да го види защо не пали и преди малко ми се обади и ми каза че пак го е отворил и е било пълно със стружки и било мазало.Та според вас каде е проблема... 4т 50куб
        И какво е общото между 50 кубиков Китайски скутер със Ендуро форум.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X