Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

    Здравеите колеги наскоро си купих husqvarna TE 410 забелязах че двигателя роботи малко по шумно клапаните регулират ли се и ако се регулират КАК ?? МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО !!!

  • #2
    От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

    Заведи мотора на някой, който разбира докато не му е станало нещо!

    Коментар


    • #3
      От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

      Колега аз мислях аз да си го правя . Но се интересувам така си работи или си има нещо

      Коментар


      • #4
        От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

        Първоначално публикуван от rdlegy Преглед на мнение
        Заведи мотора на някой, който разбира докато не му е станало нещо!
        Ати твоя защо не го заведеш на някой майсто ,ами само пълниш форума с теми и простотии.
        луд умора няма!!!

        Коментар


        • #5
          От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

          Колега ако не си запознат и не си се занимавал с такива мотори то наистина е по-добре да го закараш да го погледне човек който разбира.Понеже не те знам от къде си но ако си от софиq или околностите мога да хвълq едно око да видим какво се случва с мотора.Друго което може да добиеш представа е в нета не може да нqма клипове с ремонти на такъв двигател поразрови се може да намериш каквото търсиш.Успех
          0878424143
          0887424150

          Коментар


          • #6
            От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

            Шумовете може да се окажат от различни части и затова на майстор е най-добре. Моя мотор е двутактов и общо взето проста работа два три пъти като видиш как се прави после само учиш тънкостите. За сега аз все още сглабям с човек до мен поради несигурност. Не съм майстор, но се опитвам да си правя повечето работи въпреки, че определено ми е много по-различно от мз,балканче на което се научих да работя от приятел и симсон. От към двигател всичките са почти еднакви с изключение на ендуро моторите с тези допълнителни кпс технологий и другите му глезотий Не съм научил тънкостите не претендирам, че съм майстор просто каквото мога гледам сам да си го направя повечето пъти с човек до мен

            Коментар


            • #7
              От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

              Не искам да те отчайвам, но след моят кратък сблъсак с Хусварна и смяна на ангренажна верига се оказа бутало и биела и от там...виж темата за части!
              Дано да не е това, но ако е бутало (300лв) или по зле биела (450-500лв) ще се отчаяш!
              Успех и дано е нещо дребно!

              Коментар


              • #8
                От: Чукане в двигател на Husqwarna TE 410 1997

                Научен никой не се е родил.
                Най-добре да се учиш на твоя си мотор.
                С клипчета не става - трябва много четене и практика. Лафа за кучето го знаем всички.
                Автора на темата като му гледам въпросите, по-добре да се отърве от тоя мотор възможно най-бързо и да си вземе някой по-малко проблемен и популярен.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X