Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Електроника ктм 520

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Електроника ктм 520

    Спешно търся електроника за ктм 520 ехц

  • #2
    От: Електроника ктм 520

    Колега направи снимка на твоята електроника (на всички букси),за да видя дали мога да ти помогна,че в Гугъл не мога да намеря снимка на електрониката на 520-ката.
    Може дори информативно да питаш в КТМ Пазарджик кои модели имат същата електроника като твоята.


    П.С.Имам едно Kokusan Denki (2-ра ръка,работещо) за KTM 660 SMC 03`,както и статора за същия модел.Ако нещо от тези неща би ти свърщило работа-пиши на лично.

    Коментар


    • #3
      От: Електроника ктм 520

      http://i.ebayimg.com/t/2001-KTM-520SX-OEM-CDI-CDU-IGNITION-Black-Box-Ignitor-/00/s/NDgwWDY0MA==/z/Rv8AAOxy-W9SQzmq/$T2eC16JHJIcFHO!rCT+RBSQzmpHO,g~~60_12.JPG http://i.ebayimg.com/t/2001-KTM-520SX-OEM-CDI-CDU-IGNITION-Black-Box-Ignitor-/00/s/NDgwWDY0MA==/z/YdwAAOxyaqlSQzmo/$(KGrHqVHJEQFIpmZmc49BSQzmoJ,EQ~~60_12.JPG

      Коментар


      • #4
        От: Електроника ктм 520

        Колега то е ясно самата платка каква е...въпроса е тези "кабелчета" където излизат от нея как завършват .

        При мен имаш:1 бял накрайник (който се свързва с карбуратора),1 син,който се свързва с синята букса от генератора,2 кабела за бубината и още 2 кабелчета (мисля,че са розови) които се свързват едно с друго.

        При теб така ли е ?В момента не сам до електрониката,за да сравня номерата с тази от снимката....иначе на вид са еднакви.

        Коментар


        • #5
          От: Електроника ктм 520


          Това имам аз.
          Сините букси,които се свързват с генератора даже са 2 не 1 !

          Коментар


          • #6
            Re: Електроника ктм 520

            59039031100 DIGITALBOX KOKUSAN 4K3-A/B
            това е електрониката на 520 ехц
            но и с от SX ще работи

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X