Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Хонда Доминатор NX 650, проблем с веригата?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Хонда Доминатор NX 650, проблем с веригата?

    Какьв трябва да е типьт на веригата . Сьс гумени прешлени или нормална.При справка в каталозите в магазините излизат и двата модела.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

  • #2
    като за този модел
    по добре е о-ринг

    Коментар


    • #3
      Скоро очаквам доставка на x-ring DID верига, най здравата която съм пробвал за 220лв. Това е оригиналната вегига с която идват всички Ямахи WR и най вероятно Хондите CRF-X. На моят Доминатор имам такава 5 годишна и все още е здрава....

      Коментар


      • #4
        Така е, и аз мисля че DID-а си заслужава цената! Два пъти съм свидетел как Regina-та се къса в гората и ...
        Ендурото и сексът не са шега работа !
        -------------
        Животът се измерва с броят на издишванията !

        http://sixdayscrazyjob.com
        http://crazy-job.com

        Коментар


        • #5
          първия ми свестен мотор беше с DID верига о -рингова
          карах го три години веригата не мръдна
          само закопчалките им искат сменяне от време на време щото японските са прекалено "олекотени" и се претриват износват и омекват затова и бях сложил руска от иж закопчалка не мръдна с години

          Коментар


          • #6
            Преди да зглоби завода произвотител смазва вътрешно веригите. Собственика периодично трябва да смазва веригатаси (почесто при даш,кал, пясък и така на татък) с машино масло зада моше дадената верига да има по далак шивот. Практиката показва че това нестава в риалния шивот , затова производителите на вериги слага о-ринг които запечатва, задарша или както изкаш гона речи греста мешдй ролерите. По новия( по добрия) метот е x-ринг които не позволява гуменото оплатнение да се износва бързо(има само 4 опирни точки). Или с две дъми казано о-ринг изпълнява ролята на гресьорка. Които тип верига си избереш е ок само ако я подаршаш.

            ПС верига се къса само от прекалено натягане или неправилнао подаршане ане от о-ринг или марка происводител.

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от MSM
              ПС верига се къса само от прекалено натягане или неправилнао подаршане ане от о-ринг или марка происводител.
              Не съм съгласен с това изказване. Има здрави(скъпи) вериги и не толкова здрави(по евтини) вериги. Ако погледнеш по разни спесификаций на веригите, също ще видиш, че има и индекс на здравина. Най вече веригите се късат от износване, и това се случва най често на слабите вериги, които се износват бързо на модерните мощни мотори.

              Коментар


              • #8
                Ако слош верига от симсон на доминатор ще се скъсали? Разбирасе, понеш не отговаря на мошноста, сдравотата и така нататъка на дадения мотора. В каталозите на производителя се дава избор от няколко вида вериги които са стадатизирани по мешдородни стандари и не би могло да се скъсат освен от небравилна експлотазя. Има и други вериги които са произведени от съмнителни фирми с зел печалба и те със сигорнос не отговарит на мешдородните моторд6иски изискванита. Точно те са проблемните

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X