Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся ремонтен комплект за карбуратор на Хонда Транслап 600/92г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся ремонтен комплект за карбуратор на Хонда Транслап 600/92г.

    Здравейте колеги едва от няколко дни съм собственик на чудесна Хонда Трансалп 600 92г.нов внос, и като нов собственик мераклия се хванах да му направя пълна ревизия и обслужване. Още когато го купувах ми направи впечатление че като му се подаде рязко газ първоначално заглъхва и след това се изфорсира както на място така и в движение. С оглед на това че не е бил каран доста дълго освен всичко друго реших да сваля и карбураторите да се профилактират и регулират, и след като се разглобиха се видя че са скъсани общо 4 бр мембрани, две големи и две малки, едните са вакуумни и другите са горивни, та въпросът ми е от къде мога да намеря ремонтен комплект за карбуратор, който да включва и тези мембрани така че да го стегна като нов и да не ми създава грижи поне още 20г.. Благодаря предварително на всички отзовали се!

  • #2
    От: Търся ремонтен комплект за карбуратор на Хонда Транслап 600/92г.

    Защо не звъннеш в Бултрако-те са представители на Хонда за България.
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • #3
      От: Търся ремонтен комплект за карбуратор на Хонда Транслап 600/92г.

      wemoto също имат, оттам съм взимал за 89г.
      Черпете ме, не ме щадете!
      _________________
      (\__/)o*******_
      (='.'=)*O*.--._.=.\-.
      ('')_('')***(_)=='(_) - I cannot get it out of my mind...

      Коментар


      • #4
        От: Търся ремонтен комплект за карбуратор на Хонда Транслап 600/92г.

        Звънях първо в Бултрако но там не искам да ви казвам какво ми чуха ушите, за общо 4 мембрани двете големи бяха по 283лв. по спомен едната а двете малки по сто и нещо дори не исках да у слушам каката дето ми казваше цените и то не защото не и беше приятен гласа а заради това което ми обяваваше като цени сумарно около 7-800 лева.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X