Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигателите на Yamaha YZ 450 F и Yamaha WR 450 F?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    бе я иди да хапнеш
    стига с тия диети

    Коментар


    • #62
      Ааа не, аз кам 65 кила ша стана. Виж, Митков тия по мотокроса на моя възраст(и не само на моя). Тия дето са с по големи гъзове от слабичките са се последни. И се пуфкат. Аз ако си купа нещо от рода на YZ няма да мога да го карам(ще се изморявам) и ся паралено като права упражнения за всички групи мускули работата може и да стане малко...

      Коментар


      • #63
        абе и аз отначало като взех YZ 400 стотинто като видях че няма да я бъде почнах яко да тренирам всеки ден по 5км ходех да бягам то и сега ходя де но не всеки ден
        а и специално за мотокроса физическата подготовка може да се каже че е почти най важното нещо дори според някои между които съм и аз трябва най много на нея да се набляга
        повечето състезатели /извън БГ/отделят много повече време на физическата подготовка отколкото на тренировки с мотора

        Коментар


        • #64
          Напълно си прав!

          Коментар


          • #65
            да ти кажа голям ефект има когато си подготвен физически само след няколко месеца взех да си го мотая YZ то из ръцете като некой симсон е между другото аз като бях на твоите години тренирах много сериозно какви ли не спортове включително и борба известно време но това беше много отдавна покрай това учене
            много се занемарих но сега полека лека взех да влизам в "час"
            иначе за съвсем неподготвен човек е супер трудно

            Коментар


            • #66
              Така наистина...според мен при мотора няма мускулна група която да не очаства Ако дигаш щанги има ли смисъл(говоря за мотора след това)

              Коментар


              • #67
                има що да няма
                но трябва да се тренира повече за издръжливост т.е. с по малка тежест повече повторения
                иначе имам един приятел културист много як
                и супер луд кара като изтърван от гората нещо средно между Мак Грат и Кармайкъл само че като врътне два завоя и като му се напомпат мускулите и почва да изтърва мотора кви падания прави тоя човек няма досега случай да сме отишли да караме и той да не се тресне някъде
                има големи мускули и е много як но не може да издържа дълго време
                докато за мотокроса явно трябва повече да си издръжлив.
                виж например Евертс къв сухар е обаче много "жилав" нема умаряне

                Коментар


                • #68
                  Щангите мисля че нямат смисъл. Да си виждал състезател по мотокрос с големи гърди или пък да усещаш напрежение в гърдите след карането?? Трябват ти китки, предмишници, рамо, гръб и кръст. Чувал съм че едно от най-добрите упражнения е да вържеш пръчка по срдата с по-дебело въже за някоя тежест (тухла), да изпънеш ръцете като държиш пръчката в двата края и да навиваиш въжето с китки като въртиш пръчката
                  Аз примерно съм се поотпуснал сега, но 7 години съм тренирал (и състезавал) ски, което го намирам за най-развиващия тялото спорт, за това Пешо - хващай някой друг спорт освен мотора като имаш време и тренирай за издръжливост
                  No bike - no fun!

                  Коментар


                  • #69
                    Първоначално публикуван от Петър Манолев
                    Тва не го разбрах Тъп съм малко( а, малко ) Я ме светни кво означава
                    Обичаш шегите бе!
                    И виж, к'во ти казва Дидо ДР-а, да се захванеш с някой друг спорт!
                    Така че, почвай да играеш шах!
                    Ендурото и сексът не са шега работа !
                    -------------
                    Животът се измерва с броят на издишванията !

                    http://sixdayscrazyjob.com
                    http://crazy-job.com

                    Коментар


                    • #70
                      ...

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев
                      Така че, почвай да играеш шах!
                      и шаха не е лека работа ... оня ден се видях с един приятел (110 кила) завърнал се скоро от Кербала ... знаеш ли каква мускулна треска имам от 2 партии шах и то за един кон ...

                      То и аз търся да заменя "3 наденички с боб" с някакъв друг спорт ... ама с мойто свободно време ...
                      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

                      Коментар


                      • #71
                        Дидо от 7 годишен карам ски, от 4 години карам сноуборд Може да се каже че съм маняк на тая тема. Много кеф ми прави през зимата с борда

                        Коментар


                        • #72
                          От: Двигателите на Yamaha YZ 450 F и Yamaha WR 450 F?

                          Пешо, искам да ти задам един въпрос: Ти карал ли си някога чист крос, не ендуро? Ако не си карал, си Вземи един 150кк. да свикнеШ и тогава си Взимай голям крос. Аз познавам един приятел, кЪдето баща му направо му Взе yamaha yzf 450... не е падал много, ама още не може да свикне с гаЗта. Само да пипне гаЗта леко и се изправя на задна...

                          Един приятел си Взе yamaha yzf за няма и 1 година даде повече пари за ремонт, отколкото струваше мотора. Сега проблемите са Скъсана биела,ударен цилиндър и бутало, моторът се продава...

                          Бележка от модератора: Моля, внимавайте с правописа!!!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X