Обява

Свий
Няма добавени обяви.

DR 350 S Трудно палене

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • DR 350 S Трудно палене

    Здравейте колеги.На скоро купих горе посочения мотор и от няколко дена имам проблем с паленето.Първо с декомп. после ритам нищо. Махна свеща ритна 4-5 пъти сложа я обратно и пали . Някакви предложения какъв може да е проблема ?
    Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

  • #2
    От: DR 350 S Трудно палене

    Щом продухваш мотора и пали - означава че е задавил.

    Коментар


    • #3
      От: DR 350 S Трудно палене

      Добре , но как да спра това "задавяне" ? защото се налага да го продухвам всеки път преди да паля? Карбуратора ли трябва да се бара ?
      Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

      Коментар


      • #4
        От: DR 350 S Трудно палене

        От толкова развиване и отвиване ще развалиш резбата в главата. Продухване можеш да направиш като държиш стиснат лоста на декомпресьора , държиш навита газта до край и ритнеш манивелата няколко пъти. Има и други признаци , по които можеш да познаеш дали се дави двигателят , но така с клавиатурата няма как да стане. Най - добре е да го види и прецени разбиращ човек . Ако ти е познат - още по-добре ! Когато го купи палеше ли нормално ? Дай малко повече информация .

        Коментар


        • #5
          От: DR 350 S Трудно палене

          И аз имах подобен проблем с моят др 250 когато го взех. Всичко беше до тренинг на кракът т.е. трябва да усетиш в кое положение на коляновият вал да ритнеш.
          Кольо Динев

          Коментар


          • #6
            От: DR 350 S Трудно палене

            Мотора вече си пали лесно , просто ми трябваше 2-3 дена ритане
            Zongshen 200 --> Yamaha DT 125 R --> Suzuki DR 350 S --> Honda CR 125

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X