Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

    Здравейте на всички, имам проблем с въпросния мотор, електронното, което определя кога да се подаде искра, се е прецакало. Търся си ново или някой, коЙто знае как да го оправя да ми даде съвет, много малко инфо намерих за този мотор във форума, а много ми се карааааа!!! Блгодарности на всички отзовали се...

    П.П. Мисля че това е мотора - http://www.bikez.com/motorcycles/cag...rossa_1983.php
    Последно редактирано от viki terzieva; 09-06-11, 09:39. Причина: Правопис и пунктуация!

  • #2
    От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

    Снимай да видим въпросния детайл.

    Коментар


    • #3
      От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

      Така, ето снимки, обаче един "доктор" ми каза че това ел. не е оригинално, снимах и мотора ако може да помогне...

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0616.jpg
Прегледи:1
Размер:128.1 КБ
ID:5281585
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0617.jpg
Прегледи:1
Размер:144.3 КБ
ID:5281586
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0618.jpg
Прегледи:1
Размер:200.1 КБ
ID:5281587
      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0619.jpg
Прегледи:1
Размер:180.7 КБ
ID:5281588

      Коментар


      • #4
        От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

        Май съм в грешния форум
        Мерси все пак.

        Коментар


        • #5
          От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

          Потърси Ангел Николов той прави релета и електронни запалвания angel_streka72 и ти дава гаранция истинска за разлика от някои софийски прехвалени майстори на релета...
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • #6
            От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

            Мерси spower, обаче, проблема се оказа че не е там, свалих ауспуха и се изрязаааа, сложих го обратно и не щееееее, що е то?
            Аре ся всезнайковци да ви видя...

            п.п. Дори само с кривката без гърнето пак не може да се изфорсира.?!
            А отзад си духа даже огин фърга

            Коментар


            • #7
              От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

              Ми почистиго тоя аспух бе,тои сам си е показал проблема-' даже огин фърга '!!!

              Коментар


              • #8
                От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

                На двутактовите машини - всезнайко - периодично се затлачват от маслото в изгорелите газове. За да се оправи - ауспуха трябва да се "изпече". Ако не си го правил или гледал - трудно ще ти го разкажа. Твоя вероятно е похапвал масълце и се е получило същото. Търси по-опитен човек да ти свърши работа.
                0888932647

                Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

                Коментар


                • #9
                  От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

                  Ей, ноого сте докачливи значи..., там е работата че моторетката е 4-т, но знам какво значи да се "изпече" и ше пробвам. А питанката ми е дали може да е от друго, нещо механично, по клапани и т.н., има ли такава вероятност? Пак да ви обясня, като е с кривката и ауспуха пали пез проблем, работи добре, не прекъсва, не ми се налага да му подавам газ дори за тая цел, обаче като му дам газ рязко стрелката се стрелва нагоре, застава на 3500 и не ще повечеее, а като махна кривката с гарнето, палиш яхваш се и върви та се къса (е до колкото е възможно да върви един 350цц от 89г де ).

                  Мерси на всички...!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Cagiva 350 ala rossa проблем, моля за помощ!!!

                    Колеги реших проблема моторетката е като нова, незнайно как но явно в следствие на силна температура вътрешния пласт на кривката на ауспуха се беше раздул на вътре и почти изцяло беше запушил тръбата, => бърза операция и готово. Може да се окаже полезно и за други, не го подценявайте.

                    Благодаря на всички, можете да заключвате темата.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X