Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поддръжка на кроссов мотор?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Поддръжка на кроссов мотор?

    Може ли някой който е наясно, да каже с няколко изречениа,за каква поддръжка става дума и на колко време,ако се вземе нов 250сс,примернo KX250F?Предсто ми заминаване за чужбина за извесно време и обмислям какво точно да си взема за там.Искам да е подходящо за кроссови трасета(то няма къде другаде да се кара) и да е колкото е възможно с по-евтина поддръжка, но и да е 4т.Правя си груби сметки, за да няма после изненадии да се наложи да продавам мотора!Става дума за Англия.
    EXTREME

  • #2
    Re: Поддръжка на кроссов мотор?

    Доколкото разбирам си решил да си купиш мотор от БГ и да го вземеш с теб в Англия Че там мотори няма ли?
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      Re: Поддръжка на кроссов мотор?

      Искам да е подходящо за кроссови трасета(то няма къде другаде да се кара) и да е колкото е възможно с по-евтина поддръжка, но и да е 4т.
      .. много противоречиви изисквания

      Коментар


      • #4
        Re: Поддръжка на кроссов мотор?

        НЕ, там ще го купия.Там са и по-евтини, но си правя сметката какво ме чака като поддръжка!Знам ,че няма да е евтино, но въпроса е да разбера колко (+/-)?
        EXTREME

        Коментар


        • #5
          Re: Поддръжка на кроссов мотор?

          Имаше точно такава тема обсъждана тук във форума. Гоблин много точно беше обяснил всичко, относно подръжката точно за 4т Квазаки...
          Мисля, че беше възникнал пак някакъв спор за 2т и 4т...

          Коментар


          • #6
            Re: Поддръжка на кроссов мотор?

            извинявай обаче..в англия ще работиш ли или 4 т мотор ще поддържаш

            ..защо мислите толкова евтино ги продават..ами щото купуват карат и като вземе вече да става за притягане..не им се занимава -а пък на сервизи е скъпо да ги дават и..ги продават колкото да се оттърват и да вземат поредният нов мотор..който да карат година 2 и пак да го закичат на някого

            ..аз имах един такъв приятел австриец на 2 години ги сменяше моторите-иначе много ги лъска и поддържа външен вид миене смазване и подобни ..но от как се помни а той вече е 40 годишен..не е сменял бутало ..да не говорим за клапани или нещо такова..сменя маслото то дъжд на вятър и кара ..и то 1-2 години му издържат а после..да се оправят който го вземе

            Коментар


            • #7
              Re: Поддръжка на кроссов мотор?

              Да така е,аз затова ще си взема нов и ще знам какво съм му правил.Ман това ме интересува при нов каква поддръжка е нужна?
              EXTREME

              Коментар


              • #8
                Re: Поддръжка на кроссов мотор?

                Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
                Имаше точно такава тема обсъждана тук във форума. Гоблин много точно беше обяснил всичко, относно подръжката точно за 4т Квазаки...
                Мисля, че беше възникнал пак някакъв спор за 2т и 4т...
                да но за 2т!!!
                EXTREME

                Коментар


                • #9
                  Re: Поддръжка на кроссов мотор?

                  "Kawasaki KX250F vs. Honda CRF250R (2007)" ето тук има всичко просто не бях я открил,впечетлен съм!!!!
                  EXTREME

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Поддръжка на кроссов мотор?

                    скапи ли са в англия моторите можели да се докара до бг или няма смисал щото тука като слушам ко им праят на тея мотори направо ми става лошо затова като реша да взимам мотор ще гледам да е от чужбина там поне по бива маи де незнам така ми разправят
                    KTM EXC 250 2т.1999г/BETA Tehno 250 Trial/KTM EXC 300 2006.

                    Коментар


                    • #11
                      Re: Поддръжка на кроссов мотор?

                      Малко по-евтини от БГ. http://www.autotrader.co.uk/BIKES/bikes.jsp ето тук можеш да погледнеш! W7 1LN -това ти е пощенския код!
                      EXTREME

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X