Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Заден спирачен диск за Кавазаки КЛХ250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Заден спирачен диск за Кавазаки КЛХ250

    Здравейте! Доста неща изчетох,но не намерих нужната ми информация.Kawasaki KLX 250 ,на рамата пише LX250E-300951.Съсипан е задния спирачен диск и трябва да го сменя , но в мануала не намерих размерите ( диаметъра му ).Някъде пишеше 219 милиметра,но не съм сигурен.Ако някой е наясно,моля да помага.Благодаря предварително!
    Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

  • #2
    От: Заден спирачен диск за Кавазаки КЛХ250

    Какво му е" съсипано".Колкото и да е износен диаметъра в главината и по периферията трябва да не е мръднал.Виж дебелината му ,ако е намаляла или е крив или надран го сменяй. Има тема за спирачните дискове потърси я там ще намериш инфо от къде да си купиш или да си поръчаш дати го направят.
    Ако толкова държиш на диаметъра ще го премеря на моя и ще ти кажа.
    Кавазаки КЛХ 300 04г
    Кавазаки КХ 65 04г
    Опел Астра 94г
    Мерцедес 124 91г

    Коментар


    • #3
      От: Заден спирачен диск за Кавазаки КЛХ250

      Е предполага се че може и сам да си го измери.След съвсем кратка справка с гугъл и ибеи се оказва че би трябябвало да е 220мм.

      Кое е съсипано на твоя диск?
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        От: Заден спирачен диск за Кавазаки КЛХ250

        Ами има дълбоки канали от двете му страни-явно е каран с износени накладки.Предполагам,че дори и да сменя накладките пак бързо ще ги ,,изяде".А не мога да си го измеря,защото сега съм далечко от мотора.Сигурно в магазините ги знаят,но аз се обърнах към познат,който търгува с авточасти и по изключение с моточасти.Друго което ме притеснява е, че в онлайн магазините за този модел предлагат накладки различни на външен вид от тези,които са на Кавазакито.Май най-сигурно ще е да сваля една и с нея да обикалям. Благодаря ви за отговорите!
        Не карай по-бързо от своя ангел-хранител!

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X