Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Honda xl 600

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Honda xl 600

    Здравейте, колеги, извинявам се за тъпия въпрос но търсих такива теми и нямаше.
    Имам honda xl 600 и от дясната страна на главата има тапа, която почна да ми изпуска масло и не знам как да премахна проблема. Нищо не съм пипал, защото не знам за какво е. Моля помогнете.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 10-11-10, 09:45. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не знам"

  • #2
    От: Проблем с Honda xl 600

    Не е тапа - това е оста на обтегача на ангренажната верига. Има гумен О-пръстен, който вероятно е за смяна, но за да го смениш - сваляш капака и разглобяваш обтегача. На схемата са №7 - обтегача и №14 - гумения О-пръстен за който ти говоря.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:cam-chaintensioner-xl600r-1985-usa_bighu031034b_b2c5.jpg
Прегледи:1
Размер:80.3 КБ
ID:5226242

    Извън темата - гледам снимката и не вярвам на очите си - този мотор все едно сега си го извадил от кашона?
    Honda XR600
    Kawasaki KLX650
    Honda XL600V Transalp
    +359 888 6З5 9З4

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Honda xl 600

      Колега благодаря ти много за помощта. А тва не моя мотор този го свалих от Google.
      Поздрави.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Honda xl 600

        ЗдравеЙте! За да не отварям нова тема, искам да попитам тук Натиснете снимката за да я уголемите

Име:honda_xl_600_r_1984_9_lgw.jpg
Прегледи:1
Размер:57.5 КБ
ID:5228815 ограденото на снимката какво е? Чудехме се с моя приятел на неговата хонда. И с какво помАга, като е с два карбУратора и два иЗпускателни колектора. Последното ми питане е как точно се проверява маслото, че 5 различни начина четох?
        Поздрави
        Последно редактирано от viki terzieva; 15-11-10, 18:13. Причина: Здравейте се пише с Й, а не с И, карбуратор с "У", а изпускам с "З"
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Honda xl 600

          Това ограденото е малка фурна, в която можеш да си печеш разни неща докато се возиш (шегувам се). Маслото се мери след като мотора достигне нормалната работна температура. Гасиш, изчакваш минута-две и вадиш "щеката". Желателно е да не е загрявал на място на обороти - разходи го едно голямо кръгче.
          Honda XR600
          Kawasaki KLX650
          Honda XL600V Transalp
          +359 888 6З5 9З4

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X