Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв съединител за ЦРФ450

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Какъв съединител за ЦРФ450

    Здравейте момчета!
    От известно време съм собственик на ЦРФ 450Р, с голямо удоволствие чета темата и искам да попитам към какъв съединител може да ме насочите, понеже сегашния сдаде багажа?

  • #2
    От: CRF mania (само за пристрастени)

    Много ясно, че зависи от бюджетът ти ! Ако ти се дават 1000 лв за съединител можеш да си избереш много добър.

    Коментар


    • #3
      От: CRF mania (само за пристрастени)

      Първоначално публикуван от haxa Преглед на мнение
      Здравейте момчета!
      От известно време съм собственик на ЦРФ 450Р, с голямо удоволствие чета темата и искам да попитам към какъв съединител може да ме насочите, понеже сегашния сдаде багажа?
      Най-добре си купи оригинален от Бултрако. представителството на Хонда за България.
      Иначе както е казал колегата по-горе, има и за 2000лева, но заслужава ли си решаваш само ти.

      П.П. Кое по точно сдаде багажа, кошницата, дисковете или....????

      Коментар


      • #4
        От: CRF mania (само за пристрастени)

        Ами дисковете са ми износени..(феродовите) и съединителя боксува А пък още не съм навлязъл много в спорта (новак съм) и не ми се дават 1000 лв за съединител
        Благодаря ви много за отговорите!

        Коментар


        • #5
          От: CRF mania (само за пристрастени)

          Поръчай си нови от представителя на Хонда, но също така си поръчай и нови пружини.!!!

          Коментар


          • #6
            От: CRF mania (само за пристрастени)

            ..по евтиния вариант е съединител на TUSK ..отдавна карам само с такива /а и не само аз/ на половин и по малко цена са от оригиналните а честно казано вършат същата работа..дори често изкарват и по повече от оригиналните

            Коментар


            • #7
              От: CRF mania (само за пристрастени)

              Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
              ..по евтиния вариант е съединител на TUSK ..отдавна карам само с такива /а и не само аз/ на половин и по малко цена са от оригиналните а честно казано вършат същата работа..дори често изкарват и по повече от оригиналните

              .... и на всичко отгоре не ти пука много много за тях, можеш да ги тормозиш яко като се има в предвид цената. Не че ЦРФ450 има особено голяма нужда от полусъединител, освен ако не се нахакаш в на Чинела пътечките
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар


              • #8
                От: CRF mania (само за пристрастени)

                Той Чинела затова е с Реклуз... Всяка болест си има лек...

                Коментар


                • #9
                  От: CRF mania (само за пристрастени)

                  Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                  Той Чинела затова е с Реклуз... Всяка болест си има лек...
                  За Реклуза аз много мога да говоря,не е лоша работа ,но има едно голямо но.И най вече зависи на какъв мотор го слагаш.Според мен най добрия вариянт е на Японските мотори.Бих казал че е по добър вариант за 2т от колкото за 4т заради температурата която развива двигателя с Реклуза.Абе сложна работа,иначе мързелива и на моменти доста полезна.
                  Живейте и вярвайте в това в което не вярвате. Обичам природата и нейните красоти.
                  0887 543 312 ,Land Rover Discovery 300 Tdi, КЛИМАУТО АВТО КЛИМАТИЦИ И ДИАГНОСТИКА.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Какъв съединител за ЦРФ450

                    mitkov, от къде мога да такъв TUSK съединител за Ямаха вр?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Какъв съединител за ЦРФ450

                      И какви пари струва ?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Какъв съединител за ЦРФ450

                        http://www.rockymountainatvmc.com/pr...dFamilyId=3012

                        ....около 100 лв....но не бих го препоръчал за CRF 450 ....по удачно е да се вземе комплекта на EBC
                        "91 KDX200 "95 RM250 "99 YZ400F "00 YZ426F "04 CRF450R "07 CRF450R "08 WR450 "15 Beta300RR
                        MG Racing Team

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X