Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
    Да те питам понеже не намирам оригинален газов за доминатор а само от хр250 който пасва но с преправяния дали може да снимаш твоя да видя дали е с резервоар и как е направен

    Търси в пр0давалник за "Dominator" или "Доминатор" и има няколко мотора за части.
    Публикувайте отговор

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Следя постоянно там но амортисьор за доминатор е малко на късмет работата и то газов

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
        Следя постоянно там но амортисьор за доминатор е малко на късмет работата и то газов
        Снимах моя но снимките са гадни,за това ти го намерих в ето този сайт. Моя е абсолютно същия,без "резервоар"! На Доминатора няма "резервор" на амортисьораНатиснете снимката за да я уголемите

Име:0-products604.jpeg
Прегледи:1
Размер:28.9 КБ
ID:5583153Сайта на лични!!!
        Последно редактирано от Ангел Иванов/sereco1/; 28-04-14, 18:29. Причина: Премахване......
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Колега мерси много моя оригиналния е същия на showa едно към едно.Сигурен ли си че е газов?

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
            Колега мерси много моя оригиналния е същия на showa едно към едно.Сигурен ли си че е газов?
            Така поне пише на него-GAS -Do Not Open.Виж на снимката в средата на пружината има малка лепенка,там го пише и при моя!
            HONDA DOMINATOR 650
            ОРЕЛ ASTRA
            РСПБЗН-Приморско

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              На моя няма там лепенка.Писах на сайта да ги питам дали е газов.Мерси много колега за помоща

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                На моя няма там лепенка.Писах на сайта да ги питам дали е газов.Мерси много колега за помоща
                Няма нищо,за това с ме в този форум.Да си помагаме!
                HONDA DOMINATOR 650
                ОРЕЛ ASTRA
                РСПБЗН-Приморско

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Колеги имам проблем.Закупих амортисиора за който говорехме по горе но той е по дълъг.Моя е 34,5 а този е 37см и не пасва с малко.Оказва се че до 95та година са по къси.Дайте някаква идея как да го монтирам
                  Ето за какво става въпрос

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    ...монтирай го пробно без пружина за да видиш какъв ход остава ...пък след това да се мисли някакъв вариант.

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Монтирах го без пружина ето как изглежда:
                      Мисля си че ще стане.Мисля си също ако пробия нова дупка горе на ухото да облекча още амортисиора: а иначе си мислех да свия само пружината с преса да я вържа с тел,сглобявам така амортисиора и вече като е на мотора монтиран режа телта и всичко си идва на мястото.Надявам се че ме разбрахте

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Според мен първо пробвай със скобата и телът,преди да разпробиваш!
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          А според мен този амортисьор не е за този мотор. Преди две години когато моят изпусна едно момче ми изпрати такъв. Въртях го сучах го и все не ставаше. Накрая го върнах с малко разправии. С парите си купих втора ръка и въпроса приключи. Лично аз с не оригинални части по окачването не бих експериментирал.

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Аз вече 2 имам изпуснали не ми трябва още един 2ра ръка.Този ще стане инт ми е
                            каква каква е разликата в окачването дали ухото горе е по високо или долу някой линк е по дълъг.А иначе всички нови на тунинг фирмите са по 37см

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              +1 ,по-добре не бързай с бормашината... и без това си мисля, че няма да стигне ухото на амортисьора до горният отвор,няма да може да се стегне хубаво заради извивките....ако се стигне чак до там,по добре две нови уши на 2.5см по-нагоре,стига рамката да позволява.

                              Виж със старата пружина ако е малко по къса как ще е "работата". Виж и да не опира по възможност там със стрелката че предполагам ще си замине по-бързо амортисьора.
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • Стартер за Dominator

                                Здравейте,

                                Първо съжалявам ако има подобна тема, но аз не успях да намеря информация по моя проблем, който се състой в стартера на хондата ми (доминатор). Четкодържача е заминал, но не успявам да намеря нов такъв - навсякъде ми казват че е много трудно да се намери, та реших да купя директно цял стартер, но проблема е че и стартер не мога да намеря (втора ръка). Питането ми е къде мога да намеря четкодържач само, а ако никой няма информация и реша да купя цял стартер, да ме упътите какъв стартер да търся, смисъл само от доминатор ли, или и от други модели на хонда ми вършат работа.

                                Благодаря на отзовалите се.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X