Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси за Доминатор

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Въпроси за Доминатор

    Аз пък имам един Трансалп,на който през изминалия сезон му навъртях само 1000 км,като в началото на сезона му смених маслото.Сега да го сменям ли-ами,не.Не мисля че е необходимо и ще си го карам докато си направи пробег от 5000 км,или в началото на 2015 ще го сменя.А,ако ако започна да правя това дето съм чувал......
    Yamaha Yz450F
    Suzuki Vitara V6 ''леко'' повдигната
    Всичко с ''рошави''гуми!

    Коментар


    • От: Въпроси за Доминатор

      Нов съм, извинявам се за въпроса: да сменям ли с това:

      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15в50.jpg
Прегледи:1
Размер:55.1 КБ
ID:5556227
      Публикувайте отговор

      Коментар


      • От: Въпроси за Доминатор

        Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
        Нов съм, извинявам се за въпроса: да сменям ли с това:

        [ATTACH=CONFIG]673602[/ATTACH]
        Сменяй смело,аз също карам с такова като вискозитет,но друга марка!
        HONDA DOMINATOR 650
        ОРЕЛ ASTRA
        РСПБЗН-Приморско

        Коментар


        • От: Въпроси за Доминатор

          Здравейте колеги ! От вчера имам проблем с Доминатора , карах цял ден , прибрах се за 30 мин. в нас пак го изкарах . Заприказвах се с едни приятели пак 30 мин. мотора седя без да бъде каран. Тръгнах да го паля , мотора запали продължи 2 метра и угасна ... Пак го запалих пробвах да го изфорсирам ама нестава гасне .. Ако някой има решение на проблема да помага ! Благодаря

          Коментар


          • От: Въпроси за Доминатор

            Здравейте,искам да попитам става ли амортисьор от Хонда XL 600 на NX 650?

            Коментар


            • От: Въпроси за Доминатор

              Първоначално публикуван от ValioDominatora Преглед на мнение
              Здравейте колеги ! От вчера имам проблем с Доминатора , карах цял ден , прибрах се за 30 мин. в нас пак го изкарах . Заприказвах се с едни приятели пак 30 мин. мотора седя без да бъде каран. Тръгнах да го паля , мотора запали продължи 2 метра и угасна ... Пак го запалих пробвах да го изфорсирам ама нестава гасне .. Ако някой има решение на проблема да помага ! Благодаря
              Свещ?
              Публикувайте отговор

              Коментар


              • От: Въпроси за Доминатор

                Първоначално публикуван от p-pleven Преглед на мнение
                Свещ?
                Бензин?
                SUZUKI DRZ SuperMoto

                Никога няма втори шанс да направиш първо впечатление ...

                Коментар


                • От: Въпроси за Доминатор

                  Първоначално публикуван от Helik Преглед на мнение
                  Бензин?
                  Едно пиленце ми каза че е свещта,ма Вальо не иска да пише че там е бил проблема.
                  HONDA DOMINATOR 650
                  ОРЕЛ ASTRA
                  РСПБЗН-Приморско

                  Коментар


                  • От: Въпроси за Доминатор

                    Колеги някой слагал ли е друг заден амортисьор(от друг мотор)на доминатора че вече 2ри слагам и отново изтърва

                    Коментар


                    • От: Въпроси за Доминатор

                      Колеги никой ли не е експериментирал с някакъв друг?Явно са мн здрави вашите :d(шегувам се)

                      Коментар


                      • От: Въпроси за Доминатор

                        Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                        Колеги никой ли не е експериментирал с някакъв друг?Явно са мн здрави вашите :d(шегувам се)
                        Ми здрави са!На моя пише "газ-не отваряй",мотора ми е 96г и няма никакви проблеми!предполагам си е оригиналния амортисьор,на твоя какво му изтърва?
                        HONDA DOMINATOR 650
                        ОРЕЛ ASTRA
                        РСПБЗН-Приморско

                        Коментар


                        • От: Въпроси за Доминатор

                          Първия беше оригиналния с него купих мотора той беше тотално изтървал само на пружина се караше като лодка беше.2 рия го взех втора ръка кара 8месеца и сега е целия в масло и не държи и той.Писах имейл на хонда да питам за цена на нов те ми обявиха космическа цена и сега нз не ми се слага пак втора ръка

                          Коментар


                          • От: Въпроси за Доминатор

                            Първоначално публикуван от valkov1989 Преглед на мнение
                            Първия беше оригиналния с него купих мотора той беше тотално изтървал само на пружина се караше като лодка беше.2 рия го взех втора ръка кара 8месеца и сега е целия в масло и не държи и той.Писах имейл на хонда да питам за цена на нов те ми обявиха космическа цена и сега нз не ми се слага пак втора ръка
                            Търси газов втора ръка.
                            HONDA DOMINATOR 650
                            ОРЕЛ ASTRA
                            РСПБЗН-Приморско

                            Коментар


                            • От: Въпроси за Доминатор

                              Да поинтересувах се повече и видях в чуждите форуми че слагат от Xr250 който е газов захващането е същото

                              Коментар


                              • От: Въпроси за Доминатор

                                Първоначално публикуван от Ангел Иванов/sereco1/ Преглед на мнение
                                Търси газов втора ръка.
                                Да те питам понеже не намирам оригинален газов за доминатор а само от хр250 който пасва но с преправяния дали може да снимаш твоя да видя дали е с резервоар и как е направен

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X