Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Simson

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Simson

    Колеги, имам симсонка S51 с 3 скорости и един проблем: трябва да му се направи центровка, че нещо не пали. Да попитам и колко точно трябва да се отваря чукчето в гмт и ако не е както трябва как се регулира това. Благодаря ви предварително!

  • #2
    От: Simson

    Колега, има доста такива теми. Дори аз съм пуснал 1 преди. Там ставаше точно въпрос за центровката http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=71652 Ето чети тук. Има доста писано, ако има нещо пак питай.
    Ако е машина, нека бъде немска!
    XJR 1200
    ETZ 150
    Kawasaki Ninja ZX10R

    Коментар


    • #3
      От: Simson

      Извинявам се за темата и повтарящите се впроси. Но имам един впрос ako чукчето не е както трябва как точно се опрявя, че не разбрах.
      Последно редактирано от offrold; 07-07-10, 23:10.

      Коментар


      • #4
        От: Simson

        Купуваш си за 10 лв чукче + накованя бих ти пратил линка на лс самоче не мога http://motorbike-bg.com/products.php...ge=16.Дано модераторите не изтрият линка
        Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

        Коментар


        • #5
          От: Simson

          Мерси ! Този сайт предлагатли доставка или трябва да отида до пазарджик, че аз знам и един друг сайт с части за симсони.

          Коментар


          • #6
            От: Simson

            Сайта предлага доставка намери ги в скаип на мене части за 50 кинта ми излезе 7 лева до софия през еконт
            Hyundai Galloper exceed 2.5 TDi К Б

            Коментар


            • #7
              От: Simson

              Четох доста теми но не разбрах едно: как да сложа шублера в цилиндера. Трябва да махна главата ли?

              Коментар


              • #8
                От: Simson

                Не бе човек.. Отвиваш свеща и на шублера нали има едно дето се мери дълбочина с него? като го отвориш една щека излиза.. Е нея пъхаш!
                Истинския кантар е на границата преди да паднеш.. Който некара - НЕ ПАДА

                Коментар


                • #9
                  От: Simson

                  Първоначално публикуван от offrold Преглед на мнение
                  Четох доста теми но не разбрах едно: как да сложа шублера в цилиндера. Трябва да махна главата ли?
                  Не колега, като отвиеш свещта, отгоре и поставяш дълбокомера на шублера в отвора. Като "намериш" горна мъртва точка и вече каквото предварение или закъснение трябва в милиметри да направиш, вече въртиш магнета назад, или напред, като следиш движението на буталото именно с шублера.
                  Ако е машина, нека бъде немска!
                  XJR 1200
                  ETZ 150
                  Kawasaki Ninja ZX10R

                  Коментар


                  • #10
                    От: Simson

                    Мерси, ще пробвам!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Simson

                      Сега имам ново питане относно съеденителя на симсона, мек е прекалено много (направо го няма), та се питам от какво е?
                      Последно редактирано от viki terzieva; 18-09-10, 15:26.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Simson

                        По-точно как да го оправя

                        Коментар


                        • #13
                          От: Simson

                          Отваряш десния капак и там има болче ( 6 мм за 10 ключе)
                          От там се регулира съединителя.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Simson

                            Приятел, мисля че е левия и май няма нужда от отавряне на капака защото си има една капачка.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Simson

                              Да .Благодаря за поправката .Левия капак е ,объркал съм се.
                              Може да махнеш тапата ,ама ако я прецакаш започва да тече масло от там.
                              Сам прецени иначе тапата е по лесен вариянт.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X