Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

    Здравейте колеги, искам да попитам нещо! Искам да сменя семерингата която е до малкият пиньон (зъбчатка),ъи така де да ми кажете трябва да цепя двигател или се сменя външно тази семеринга само като махна зъбчатката, а и цена ако може Благодаря предварително

  • #2
    От: Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

    Не съм много наясно, но не би трябвало да се цепи двигателя, за да се смени семерингата. По принцип дори лагера зад замерингата, който е, трябва да може да се подмени без нужда от цепене на двигателя. Свали малкия пиньон и виж дали няма да може да изкараш семерингата. http://www.partforyamaha.com/pages/p.../1/Suzuki.aspx .Сузуки ти е избрано, избираш ли под него мотоциклет, след това годината, която ти трябва. След което модела на мотора и си гледаш схемата на трансмисията. Избира се от падащото меню горе вдясно. Семерингата, за която питаш мисля,че е дадена под номер 26, ако съм разбрал правилно. Цената и я дават 7 долара и някакви центове. Но и има и размера мисля,че ще може да я намериш докъм 10лв от всеки специализиран магазин за лагери.
    Успех и като разбереш как се сменя да пишеш,че не се знае кога и на мен ще ми се наложи
    Последно редактирано от viki terzieva; 13-07-10, 08:30.

    Коментар


    • #3
      От: Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

      След няколко дена ще я сменя и ще пиша отново в темата ,поздрави

      Коментар


      • #4
        От: Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

        Колега нямаш ли някои саит и за ктм .Поздрави

        Коментар


        • #5
          От: Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

          Не си писал точно модела но семерината би трябвало да я смениш без отваряне на двигателя. Преди това провери дали върху вала няма дистанционна втулка.Тя има два О-пръстена които я уплатняват към вала.Успех.

          Коментар


          • #6
            От: Запитване за suzuki rm 250 хвърля масло

            Момчета, карал сЪм точно без това гумено О прЪстенче. Е, кажете ми как няма да хвърля, едно, че всичко е сменено и семерингата и ново О пръстенче Всичко става много лесно. Самата манипулация се извършва за 20 минутки има няма|ЦЕНА-15 лв(семеринг + пръстен) Моторът е пушка, няма и една капчица да хвърли Поздрави
            Последно редактирано от viki terzieva; 13-07-10, 08:32. Причина: Неизползване на главни букви

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X