Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помагаите за една Хонда

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Re: Помагаите за една Хонда

    е аре сега -нека не се обиждаме

    Коментар


    • #17
      Re: Помагаите за една Хонда

      Първоначално публикуван от Sachko Преглед на мнение
      Проблема е 4е старите капа4е и перка ги няма и нямам по какво да направя не знам как изглеждат ...
      КАде е тфа Яхиново ?
      Аз съм от Банско и нямам идея каде е....
      Ако ида при Дани Американеца дали има възможност и там да има нещо ...
      А за Димитровград ми е мноо дале4е ....
      Ако се намери някои които е от там и може да помогне ... ще си платя колкото струва
      Благодаря предварително !
      Яхиново се намира на около 50км. от Банско м/у Благоевград и Дупница.

      Коментар


      • #18
        Re: Помагаите за една Хонда

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Яхиново се намира на около 50км. от Банско м/у Благоевград и Дупница.
        По скоро между Дупница и Верила планина

        Коментар


        • #19
          Re: Помагаите за една Хонда

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          По скоро между Дупница и Верила планина
          Посипвам си главата с пепел и се извинявам обърках се с Бобошево, а Яхиново наистина се намира на 2-3км от Дупница зад бившето ХФК посока Верила планина.
          Тоест на около 90км. от Банско.

          Коментар


          • #20
            Re: Помагаите за една Хонда

            Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
            Той за банскалия пак се е справил страхотно с българския, ако беше писал така както говорят щяхме да си помислиме, че има чужденци във форума. А и откакто продадоха ливадите по Банско не им е необходимо да ходят на училище вече.
            Баткооо някои може и да са продали ливади ... но други не са Аз съм от тез дет не са...
            Сега няма да изпадам в подробности кои са по добре :-Тез дет са продали или тез дет не са .... ти сам ше си се сетиш,ако си досетлив!
            Пиша така понеже ползвам ПЦ-то само за забавление и инфо и да си кажа 4есно не знам каде са букфите на BG режим на клавиатурата,И някакси се мъ4а да го догаждам на кирлица ....
            А и не смятам 4е тфа е форум по БГ език и Литература за да се коментират такива неща ....
            Аз си мислех 4е тфа е Моторджииски форум ....
            1.8 16V Turbo Powered by Pro Team Customs
            [url]http://clubgti-bg.com/viewtopic.php?t=520&start=0[/url]

            Коментар


            • #21
              Re: Помагаите за една Хонда

              Приятел щом си от Банско ,Сандански ти е близо ,ако искаш ела при мен мога да ти измисля двигател .Моя тел. е;0888 816 522.
              не казвай всичко но знай какво казваш

              Коментар


              • #22
                Re: Помагаите за една Хонда

                И след като не виждам бутона за редакция ,пиша нов одговор ;Ето виж с какви двигатели разполагам в момента ;
                Прикачени файлове
                не казвай всичко но знай какво казваш

                Коментар


                • #23
                  Re: Помагаите за една Хонда

                  Първоначално публикуван от Sachko Преглед на мнение
                  Баткооо някои може и да са продали ливади ... но други не са Аз съм от тез дет не са...
                  Сега няма да изпадам в подробности кои са по добре :-Тез дет са продали или тез дет не са .... ти сам ше си се сетиш,ако си досетлив!
                  Пиша така понеже ползвам ПЦ-то само за забавление и инфо и да си кажа 4есно не знам каде са букфите на BG режим на клавиатурата,И някакси се мъ4а да го догаждам на кирлица ....
                  А и не смятам 4е тфа е форум по БГ език и Литература за да се коментират такива неща ....
                  Аз си мислех 4е тфа е Моторджииски форум ....
                  Извинявам се за отклонението.

                  Сашко, тук наистина не е форум за български език и литература, но като пишеш толко неграмотно, мислиш ли, че някой ще те вземе насериозно?

                  Я по-добре виж на Мишелмото предложенията. Май ми се мярка един цял двигател на МТХ125.
                  Потекоха ми лигите като ги гледам
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #24
                    Re: Помагаите за една Хонда

                    Първият двигател който е показал мишелмото е на априлиа RХ 125 нали щото моя май е същия и ако се наложи нещо ще се обаждам недай си боже
                    Димитър Тенев

                    Коментар


                    • #25
                      Re: Помагаите за една Хонда

                      Първоначално публикуван от BikerBoyy Преглед на мнение
                      Първият двигател който е показал мишелмото е на априлиа RХ 125 нали щото моя май е същия и ако се наложи нещо ще се обаждам недай си боже
                      И втория става даже е по нов модел ,и да ти кажа вече сьм дал такьв на един наш сьфорумник от Приморско FUNI и човека е много доволен .
                      не казвай всичко но знай какво казваш

                      Коментар


                      • #26
                        Re: Помагаите за една Хонда

                        виж прежали и ти една нива ..че да тръгне работата

                        Коментар


                        • #27
                          Re: Помагаите за една Хонда

                          Еми то лошо няма пък колкото до двигателите колко кончета са ??
                          Димитър Тенев

                          Коментар


                          • #28
                            Re: Помагаите за една Хонда

                            на този от ямахата колко пари му търсиш кви са му параметрите и състоянието?
                            Лек ден
                            Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

                            Коментар


                            • #29
                              Re: Помагаите за една Хонда

                              Аз искам да разбера , цената на всички двигатели , защото съм замислим едно нещо и ми трава двигател заедно със скорости и тн ...
                              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X