Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
    много е готин ..станал е като нов..навремето като взимах първият си кдх беше точно с такива лепенки и изглеждаше точно така
    ..на този как са му оцелели лепенките до сега или и тях си поръчал нови
    Тези върху пластмасите на резервуара са си заводските,а другите са мое дело.Трябва да пусна някоя снимка на седалката с оригиналните червеникаво-розави надписи по нея та да видите колко се подмладява мотора с тях,но беше доста сложна интервенция.Обещавам до 2-3 дена да кача снимката.

    Коментар


    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      Ето и снимките.... а как ви се струва онази последната???
      Прикачени файлове

      Коментар


      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Какво мислите ще влезе ли обърната предница от Yamaha YZ400F на KAwasaki KDX 220R 2002. Говорим за целия комплект с джантата и спирачката,Тройници,повдигачи,кормило,спирачка. По точно се чудя дали в рамката няма да срещна трудности при вкарването на тройника,преди да почна да разглабям?




        Коментар


        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          Трябва да провериш размерите на лагерите!
          На моя му се наложи да престъргвам тройника малко за да вкарам оригиналните лагери от KDX-a, но моята предница е от KX 125 и там долния лагер е същия и с него нямах проблем! Само горния го смених!
          Смених и каплата от KX 250, диска остана същия от KDX-a, спирачния апарат също пастна без да се налага да купувам нов!
          Ето една снимка как изглежда горе долу!

          Успех!
          Последно редактирано от Ivan Minkov; 01-12-09, 21:18.
          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

          Коментар


          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Първоначално публикуван от cruzeiro99 Преглед на мнение
            Какво мислите ще влезе ли обърната предница от Yamaha YZ400F на KAwasaki KDX 220R 2002. Говорим за целия комплект с джантата и спирачката,Тройници,повдигачи,кормило,спирачка. ...
            Може да си спестиш цялата тази гимнастика като смениш пружините на КДХ-а с по-твърди. Някъде по-назад в темата Митков трябва да е писал за неговите.
            2010 CRF 250 R

            Коментар


            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Има ли гарнитура между картерите на KDX 220 R ?
              Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

              Коментар


              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Сменяли сме предница на КДХ с такава от КТМ, направихме само нова ос на тройниците
                Иво Георгиев
                Gworkshop

                Коментар


                • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Първоначално публикуван от Ivo Georgiev Преглед на мнение
                  Сменяли сме предница на КДХ с такава от КТМ, направихме само нова ос на тройниците
                  Я кажи по-добре ли е с тази предница(зависи и каква е), отколкото с оригиналната, но с твърди пружини.
                  Мога да докопам предница от Хусаберг, но се чудя дали има смисъл.

                  Коментар


                  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Тя не е монтирана на твоя КДХ, на комшийският е
                    Иво Георгиев
                    Gworkshop

                    Коментар


                    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Знам, че не е на моя
                      Моята е оригиналната с твърди пружини, а на комшията ти е с КТМ-ска.
                      Предполагам си карал и неговия, как ти се струва, с коя е по-добре.

                      Коментар


                      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        ами той има различно от моето разбиране за настройки на предницата, та не съм карал неговия с настройки каквито аз харесвам. Но щом си намерил вземи я. Най-малкото ще се поизправи мотора и няма да потъва толкова предницата
                        Иво Георгиев
                        Gworkshop

                        Коментар


                        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Няма ли някой който е разглобявал двигателя?
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                            Има ли гарнитура между картерите на KDX 220 R ?
                            Няма гарнитура.Сложи малко маслоустойчив силикон,но не прекалявай .

                            Коментар


                            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
                              Я кажи по-добре ли е с тази предница(зависи и каква е), отколкото с оригиналната, но с твърди пружини.
                              Мога да докопам предница от Хусаберг, но се чудя дали има смисъл.
                              Ей хора, само побългаряване ви е на вас в главите, неслучайно цял завод се е заел с конструирането на един мотор, а вие докопате някоя предница и дай ви да сменявате, аз затова не се занимавам с такива работи, ТТ-то ми е с отпред и отзад олинс и съм доволен
                              Последно редактирано от viki terzieva; 18-02-10, 19:29.
                              0 8 76 36 8 542

                              Коментар


                              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Първоначално публикуван от metalgiar Преглед на мнение
                                Ей хора само побългаряване ви е на вас в главите, не случайно цял завод се е заел с констроирането на един мотор а вие докопане някоя предница и дай ви да сменявате, аз затова не се занимавам с такива работи, ТТ-то ми е с отпред и отзад олинс и съм доволен
                                Ако искаш да научиш нещо повече за предниците за модела и това защо се сменя не само предницата ами и цялата рама дори, попрочети тая тема от началото до края. Тогава може и да сменим ТТ-то и неговия олинс или там с каквото е.
                                Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 6 потребители онлайн. 0 потребители и 6 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X