Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Разбит иглен лагер на коляновия валKAWASAKI kdx 200 sr-1991г

    [QUOTE=Жоро XR 600;754772]Вариантът ти е един!
    Нова биела(тя си върви с лагери и чоп)
    И след това балансиране на коляновия валзадължително!
    Днес започнах да разглобявам двигателя но когато дойде време да разцепя корпуса за да изкарам коляновея вал, неще, неще и неще.Проверих 100 пъти да не съм забравил да развия някое болче.Да не би да има някой ЧАЛЪМ нещо,даите ми някакво че се видях във чудо.Накрая нй много да прецакам нещо с моята некадърност.

    Коментар


    • До: Разбит иглен лагер на коляновия валKAWASAKI kdx 200 sr-1991г

      [QUOTE=van_rei;755293]
      Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
      Вариантът ти е един!
      Нова биела(тя си върви с лагери и чоп)
      И след това балансиране на коляновия валзадължително!
      Днес започнах да разглобявам двигателя но когато дойде време да разцепя корпуса за да изкарам коляновея вал, неще, неще и неще.Проверих 100 пъти да не съм забравил да развия някое болче.Да не би да има някой ЧАЛЪМ нещо,даите ми някакво че се видях във чудо.Накрая нй много да прецакам нещо с моята некадърност.
      http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=37998

      слуяайно открих подобна интервенция'помогни си сам за да ти помогне и бог или нещо от сорта беше'

      Коментар


      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Качил съм сервизен менюал за КДХ200 - възползвай се.

        Коментар


        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          Първоначално публикуван от Ivan_J Преглед на мнение
          Качил съм сервизен менюал за КДХ200 - възползвай се.
          Много благодарности за мануала,а колегата Митков-на който съм много благодарен,ми каза че ти можеш да ми помогнеш с намирането на клапите за KDX 200.По принцип ми трябва лявата клапа(тази от страната на скоростният лост),но ако не може по отделно ще взема и двете.Какви пари ще струват.Пиши на лични.

          Коментар


          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            Писах ти на лични, но да разясня и в темата, за да няма криво разбрали.
            Аз клапи не продавам и не знам някой в България да продава.
            Има колеги от форума, които носят части от Гърция - това е най-бързия начин. Другия е търсене из нета.

            Коментар


            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              Здравейте,отдавна следя темата,но проблемат ми е там че отдавна искам да си купя мотор и като чета форума се надъхвам за кавасаки кдх 220.ако някои знае да се продава такъв мотор да пише .

              Благодаря ви предварително!

              Коментар


              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                Доколкото съм забелязъл Ivan_J продава своя КДХ! Който от своя страна е най-известния КДХ в форума при това е R-спецификацията. Именно за тази машина е и написана темата. Пусни я от 1 ва страница и се убеди сам.
                П.П. любимата ми снимка от форума е тази която Митков се е натоварил в кофата на багера с КДХ-а уникална е
                KAWASAKI Let the good times roll

                Коментар


                • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  да разбрах,като се позагледах малко из форума вече говорих с него само не можах да го попоитам коя год. е , колко кончета и на колко км. е?апак за цената се рабрахме че е тварда 3500 стотака малко ми е множко но като го гледам моторчето си заслужава

                  Коментар


                  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Първоначално публикуван от fanka7a Преглед на мнение
                    да разбрах,като се позагледах малко из форума вече говорих с него само не можах да го попоитам коя год. е , колко кончета и на колко км. е?апак за цената се рабрахме че е тварда 3500 стотака малко ми е множко но като го гледам моторчето си заслужава
                    Ами ако беше прочел темата щеше да си наясно с всичко което те интересува за точно този КДХ!!!
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      аз съм я чел даже наколко пъти и сам наясно какво му е сменено ... такаче взема ли парата заминавам за варна да го опитам .но силно се надявам че моторетката ще ми хареса...

                      Коментар


                      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Мога вече да се похваля и аз!След близо двумесечна интервенция КДХ-са отново е на колела,с много усилия и благодарение на вашите съвети,мотора се прероди за нов живот.Смених следните неща-бутален комплект висеко,биелен комплект PRO-X,лагери на коляновия вал SKF най-ново поколение с полу затворени маслоувличащи сепаратори(не мога по-точно да ги обесня),семерини на к.в.,чисто нови исспускателни клапи(признавам си че ми излязаха златни,пък и толкова нерви потроших с тях,че ми се ревеше),верига,жило за километража,а и накладки отзад и от пред(но тях си ги наковах и общо взето станаха мнго добе).Днес като го завърших и запалих заработи като току що излязло от завода МЗ 250,направо да ти е кеф да го слушаш.Вярвайте радвах се като малко дете,като се има предвит какви ядове бяха...!Като седнах да карам имах чуството че този мотор не е моя.Направо ЦЕПИ МРАКА.Остана ми само да му взема два забака и заден диск за спирачката и верно ще е като нов,но нека събера някой лев,че малко я закъсах с тея ремонти.Айде като боядисам и резервуара ще направя някоя снимко и ще я пусна.

                        Коментар


                        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          А ето и малко снимки,за които бях обещал да пусна!
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от van_rei; 19-07-09, 12:18. Причина: снимките нещо не се качиха

                          Коментар


                          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Първоначално публикуван от van_rei Преглед на мнение
                            А ето и малко снимки,за които бях обещал да пусна!
                            Абе,нищо не казахте за машината,а вече е с оригиналните надписи на седалката.Впрочем тарся протектори на амортисьорите(оригиналните са бели) някой нещо да помогне отново.Иначе оределено нямям никакви забележки след ремота,вече съм на 3 литра АGIP и 100 литра бензин и мотора е перфектен.Поклон пред хората които са го направили!

                            Коментар


                            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              много е готин ..станал е като нов..навремето като взимах първият си кдх беше точно с такива лепенки и изглеждаше точно така
                              ..на този как са му оцелели лепенките до сега или и тях си поръчал нови

                              Коментар


                              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Първоначално публикуван от mitkov Преглед на мнение
                                много е готин ..станал е като нов..навремето като взимах първият си кдх беше точно с такива лепенки и изглеждаше точно така
                                ..на този как са му оцелели лепенките до сега или и тях си поръчал нови
                                Май е уникално запазен.................поне така на снимки.
                                Land rover discovery 300 Tdi

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X