Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

    Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
    Колеги и фенове на КДХ !
    Трябва ми малко информация!
    Пасва ли тройника от KX 125 на KDX 220 R и по-специално лагерите?
    Абе Иване, КХ125 имат различни тройници за различните години на моделите. Примерно от 1994 до 1998 само са еднакви. Ако говорим специално за моделите от 1997г. - еднакви са само долните лагери (според интернета). Възможно е и горния да става но са с различни парт. номера. Вероятно има разлика.
    Когато някой си продава мотора и му слага погрешно годината на модела, точно затова все поправям, защото кросовите мотори обикновено всяка година им се правят изменения. Това значи, че като вземеш да си купуваш части е важно да се знае точната година на мотора, иначе ще си купиш нещо скъпо и ненужно.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

      здравейте колеги , предлагат ми КДХ 125 95г. за 1700 лв. заслужава ли си моторчето, и не е ли мн слабо дават го 22 коня в мануалите, но на доста места срещнах, че е около 15 коня и също като се поразрових имаше споменато, че с леки доработки ставал като КХ 125 и какво по специално за модела да гледам по мотора.. другия вариант които си мисля е за Ямаха ДТ 125 и съм общо взето в колебание ..
      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

        Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
        здравейте колеги , предлагат ми КДХ 125 95г. за 1700 лв. заслужава ли си моторчето, и не е ли мн слабо дават го 22 коня в мануалите, но на доста места срещнах, че е около 15 коня и също като се поразрових имаше споменато, че с леки доработки ставал като КХ 125 и какво по специално за модела да гледам по мотора.. другия вариант които си мисля е за Ямаха ДТ 125 и съм общо взето в колебание ..
        Ако ти е толкова мерак за КДХ моя е 200кб. и го давам за 1800 и е гледан има го в обявите към нея(обявата) има и линк с това което съм му правил.

        Коментар


        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

          ще го имам в предвид , ако нещо оня не ми хареса,някой нека сподели нещо от въпросите в предния пост
          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

          Коментар


          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

            То като стана дума някой не продава ли kdx 220 R.Бих пуснал обява вьв купувам ма нещо не стаава

            Коментар


            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

              1.За какво да си заслужава

              2.Ти карал ли си мотор до сега,ако да какъв

              3.Как,ще го ползваш(за хляб ли ще ходиш с него)

              4.Дали е слабо или не,ще стане ясно когато отговориш на горните въпроси.

              5.Що винаги питате за тези конски(магарешки сили)те не карат мотора.

              6.Гледаи да е здраво,ако не разбираш вземи някои които разбира

              7.Ти си на ред.......

              П.п Много пъти е говорено точно за това дето питаш.

              П.п.п Ако ще го преправяш,що не си вземеш направо КХ,щото доколкото ми разбира главата целта на това упражнение е да имаш кросово окачване с по мека работа на двигателя(тоест да не е толкова нервен като кросак.Ама това е лично мнение в общи линии...... инак казано.
              Последно редактирано от spl77; 20-01-09, 16:55.

              Коментар


              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                идеята ми е за каране по черен път из гората и асвалт и затова не искам чист крос, за да може да се регистрира, относно мощността идеята ми е да може без проблем да вози и чат пат по още един човек затова КДХ, че има стъпенки за 2ри, относно мощността искам и да може и с газ да се изправя на задна, имам стаж на моторите от 92-до преди 3г от тогава спрях да карам и минах на кола , като не включвам едно балаканче лятото да взема малко вятър и спомен от миналото интересуваме също дали се регулира височината на мотора 173см съм висок...
                ти си на ред
                Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                Коментар


                • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                  Първоначално публикуван от spower Преглед на мнение
                  идеята ми е за каране по черен път из гората и асвалт и затова не искам чист крос, за да може да се регистрира, относно мощността идеята ми е да може без проблем да вози и чат пат по още един човек затова КДХ, че има стъпенки за 2ри, относно мощността искам и да може и с газ да се изправя на задна, имам стаж на моторите от 92-до преди 3г от тогава спрях да карам и минах на кола , като не включвам едно балаканче лятото да взема малко вятър и спомен от миналото интересуваме също дали се регулира височината на мотора 173см съм висок...
                  ти си на ред
                  По първата идея горе долу става,...........кроса се кара на трасе не в гората(е майстори всякакви някои успяват и в гората да покарват с крос),по втората идея става,ще го регнеш макар за хора като мен дето не обичат данъци,държавни служители и свине както и свинщини от този сорт няма смисъл.Отностно третата идея дето се върти около мощност,втори човек отзад 5-6 бичмета от баира та да си не идваш празен аз лично съм леко резервиран да не кажа изцяло.По под точката от третата идея,ако не си прекалено тежък и го покараш известно време та да му свикнеш може би ще можеш да го изправяш.Ако от 92 досега си карал само балканчета,симсончета този,ще ти е като Харлей,ако си карал и по големи не е нищо по различно до към 5000-6000 хил.оборота като се отворят клапите може би,ще почувстваш малко фън,ама тези 125 кб едва ли ще го превърнат в андреналин фъна де,ако не умееш да държиш клапите отворени през повечето време на разходката......

                  П.п Та това е в общи линии....

                  Коментар


                  • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                    Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                    Абе Иване, КХ125 имат различни тройници за различните години на моделите. Примерно от 1994 до 1998 само са еднакви. Ако говорим специално за моделите от 1997г. - еднакви са само долните лагери (според интернета). Възможно е и горния да става но са с различни парт. номера. Вероятно има разлика.
                    Когато някой си продава мотора и му слага погрешно годината на модела, точно затова все поправям, защото кросовите мотори обикновено всяка година им се правят изменения. Това значи, че като вземеш да си купуваш части е важно да се знае точната година на мотора, иначе ще си купиш нещо скъпо и ненужно.
                    Мисля за около 2000 - 2001 да търся! Някаквии идеи относно спирачния апарат? Оригиналния и този на КХ 125 еднакви ли са? Дали ще се наложи да се смени и апарата!?
                    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                    Коментар


                    • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                      Първоначално публикуван от kosamamasa Преглед на мнение
                      То като стана дума някой не продава ли kdx 220 R.Бих пуснал обява вьв купувам ма нещо не стаава

                      Звънни ми на 0897808254, ще те уредя с един "легендарен" 220R

                      Коментар


                      • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                        Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                        Мисля за около 2000 - 2001 да търся! Някаквии идеи относно спирачния апарат? Оригиналния и този на КХ 125 еднакви ли са? Дали ще се наложи да се смени и апарата!?
                        Някъде имаше едни снимки на хибрид - рамка и окачване от КХ125 и двигател от КДХ. Щом хората не са сменили само предницата и задния амортисьор, тогава вероятно тези от КХ не стават на рамката от КДХ
                        Спирачните им апарати също са различни.
                        2010 CRF 250 R

                        Коментар


                        • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                          Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
                          Някъде имаше едни снимки на хибрид - рамка и окачване от КХ125 и двигател от КДХ. Щом хората не са сменили само предницата и задния амортисьор, тогава вероятно тези от КХ не стават на рамката от КДХ
                          Спирачните им апарати също са различни.
                          Точно до този извод стигнах и аз след като видях снощи, че се различават още от 91 г.

                          А някаква идея дали рамката на КХ е по-лека?
                          Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

                          Коментар


                          • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                            Първоначално публикуван от Ivan Minkov Преглед на мнение
                            Точно до този извод стигнах и аз след като видях снощи, че се различават още от 91 г.

                            А някаква идея дали рамката на КХ е по-лека?
                            За самата рамка незнам дали е по-лека, но КХ125 без двигател със сигурност е по-лек от КДХ220Р без двигател.
                            2010 CRF 250 R

                            Коментар


                            • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                              Да се похваля - КДХ-а ми вече е със спортна електроника с 2 криви.
                              Остана да си намеря ключе за превключване от кормилото, че сега е завряно под седалката.
                              Тествах го на последното каране - над средни обороти като щракна ключето, двигателя се развърта много по-бързо до максимални обороти и има повече мощност. Това е за сметка на мощността в ниски, но нали си имам ключе

                              Коментар


                              • До: Мнение за Kdx 200 и 220 "R"и"SR" модели

                                Богата раута. Ай сваляй малко от цената и да идвам да го вземам

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X