Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся двигател за MZ ETZ 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся двигател за MZ ETZ 250

    Здравеите на всички имам малък проблем двигателя на MZто здаде багажа и сега търся друг някои ако знае нещто може да сподели.

  • #2
    Неможе ли да се оправи ?
    [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
    [/FONT]________________________________________
    [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
    [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
    [/CENTER]
    [/CENTER]

    Коментар


    • #3
      Да бе, к,во му е?
      Hristo Draganov
      http://htftp.domainbg.com/HD/

      И аз искам България чиста ! ! !

      Коментар


      • #4
        Значи мотора беше износил вилките на скоростите и някакъв маистор си беше си оставил ръцете има две забчатки на парчета а на другите им липсват зъби и в следствие на тези повреди се е отразило на съидинителя който се е заклинил на коляновия вал и сега може да почне да пада съидинителя а аз скро купих мотора с мисълта че двигателя е здрав от ремонт.
        Абе много гадна работа .

        Коментар


        • #5
          Съединителя заклинва на болшинството от 250-ките и не е болка за умиране. Смени си скоростите и си карай моторчето със здраве!

          Коментар


          • #6
            по добре си направи този двигател оправи си скоростите аза съединителя не е проблем прависе втулка ако започне да се вади даже се продават мисля че е кам 30лв.

            Коментар


            • #7
              Да и това е варянт но трябва да сменя кам 5 зъбчатки а едната е около 35лв и ми препоръчаха да си търся друг двигател щтяло да ми излезне по ефтино но ако намеря скорости бих си стегнал неиния двигател.

              Коментар


              • #8
                Пробвай тук за зъбчатки: http://www.nhm-bg.com/

                Надали ще са по-лоши от тези в магазина, но със сигурност са доста по-евтини.

                Коментар


                • #9
                  Ники скоро ще трябва да си сменя Manufactory-то от East Europe, Bulgaria на Europe Union, Bulgaria
                  2010 CRF 250 R

                  Коментар


                  • #10
                    Мога да ти намеря един цял мз тс 250 с здрав енджин за 300лв
                    Карам като мълния, се в дърветата се целя!

                    Коментар


                    • #11
                      Благодаря на adis_78 за саита със зъбчатките много ще ми помогне а и на много мои познати.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X