Обява

Свий
Няма добавени обяви.

въпрос относно сегменти и цилиндър ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • въпрос относно сегменти и цилиндър ...

    значи искам да попитам дали буталото прави ход колкото сегментите да влезат при отвора на смуквателната клапа защото като стигнат сегментите до този отвор кудето е и клапата леко изка4ат и буталото не може да върне .... дали стигат до там сегментите ми е въпроса или ризата не е направена както трябва
    [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

  • #2


    Предполагам че това имаш предвид.
    Сегментите там обикновено не слизат по-надоло от ръба, защото ключа им е назад към този отвор.
    2010 CRF 250 R

    Коментар


    • #3
      Димитър Мерси много ако се срещнем някога ше почерпа защото ми обяцни точно това от което имах нужда , даже и ми го нарисува
      [url]http://snimka.bg/album.php?album_id=64575&photo=1[/url]

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от g3nchooy
        Димитър Мерси много ако се срещнем някога ше почерпа защото ми обяцни точно това от което имах нужда , даже и ми го нарисува
        Нарисувах го защото ми е по-лесно отколкото да го обяснявам с думи
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          Митко.......

          голяма работа си МИТАК... при първа възможност ще те черпя една бира..на някои сазтезание.... ПОЗДРАВЯВАМ ТЕ ЗА РИСУНКАТА
          SUPER-MOTO VIJ ASVALTA OT BLIZO

          Коментар


          • #6
            то е логично да слиза по надолу щот как ще вкара сместа апък нали е кръгъл цилиндъра там не би трябвало да ти опира сегмента освен ако буталото е изнносено и да има яко луфт
            [IMG]http://htftp.domainbg.com/didkata_s/Avatars/lqto.gif[/IMG]

            Коментар


            • #7
              кога
              Последно редактирано от Станислав_; 10-02-07, 18:29. Причина: грешка,
              MG RACING

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от NoCommenT Преглед на мнение
                то е логично да слиза по надолу щот как ще вкара сместа апък нали е кръгъл цилиндъра там не би трябвало да ти опира сегмента освен ако буталото е изнносено и да има яко луфт
                СЯ!!!
                Обикновено ключа на сегмента сочи назад защото в горната част на цилиндъра там няма отвори. Ако буталото слезне по-надоло и сегмента влезе в отвора откъдето влиза сместа, тогава краищата на сегмента (ключа) няма какво да ги държи и те ще се разтворят. При движението нагоре ще се ударят в ръба на отвора и ще се счупи сегмента.
                Освен това сместа която идва от карбуратора влиза в картера на коляновия вал, а не директно в цилиндъра.
                2010 CRF 250 R

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X