Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Пресечено масло

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Пресечено масло

    Кастрола един приятел го тества след като направо го сипа след като източи нафтата,и нищо не му стана изкара си километрите без проблем

    Коментар


    • #17
      До: Пресечено масло

      Двутактов мотор и масло в картера? Да не караме инжекциони вече?

      Явно става дума за маслото в скоростите а там за промивка май трябва и да се цъкне малко на някоя предавка да върти - не само да работи на място. Освен това тия работи с нафтата се правеха в казармата - сега има доста продукти със специално предназначение - включително за промиване на маслени картери.
      Път без препятствия обикновено не води до никъде.

      Коментар


      • #18
        До: Пресечено масло

        с бензин в никъкъв случай непромивай че може да се счупи някой диск или да запече нещо

        Коментар


        • #19
          До: Пресечено масло

          А нали знаете какво става със семерингите от нафтата? И не съм виждал нафта да се изпарява, така че сменяй маслото

          Коментар


          • #20
            До: Пресечено масло

            Малко не е за тук, но принципно е сЪщото, та аз моя двигател (4т) го промих с нафта, реших че не стига и му ударих и промивка с бензин и 2 месеца стои разглобен. Сега какво ще ми се скапят семерингите ли ? съединителя ?
            Последно редактирано от Тануцо; 13-01-10, 23:43.
            Не е важен външният вид, а сърцето. На капака на моето пише :[SIGPIC][/SIGPIC]

            Коментар


            • #21
              До: Пресечено масло

              Първоначално публикуван от Mitaka_s4 Преглед на мнение
              Малко не е за тук, но принципно е сащото, та аз моя двигател (4т) го промих с нафта, реших че нестига и му ударих и промивка с бензин и 2 месеца стои разглобен. Сега какво ще ми се скапят семерингите ли ? съединителя ?

              Еееех ако имаше такъв бензин дето да не изветрява за два месеца на открито....... Двигателя ти сигурно е сух като барут много отдавна. Нищо няма да му стяне на никое от тези неща. Кофти би било ако вътре остане някое вещество различно от масло.
              0888932647

              Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник".

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X