Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с охлаждащата течност

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с охлаждащата течност

    Здравейте имам един проблем с Kawasaki kx 125 значи реших да сменя течноста защото беше с вода смених я сложих антифриз и проблема е че като карам капи антифриз през одушника от едно мъркуче отворих да се обезвъздуши и пак капе

  • #2
    Анитфризът се разширява повече от водата, особено, ако си налял концентрат и е нормално да капе до някое време.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Анитфризът се разширява повече от водата, особено, ако си налял концентрат и е нормално да капе до някое време.
      Еми значи просто да долея когато е нужно а и налял съм готов антифриз не концентрат

      Коментар


      • #4
        Първоначално публикуван от Kawasaki kx 125 Преглед на мнение
        Еми значи просто да долея когато е нужно а и налял съм готов антифриз не концентрат
        Не, напълни догоре и това което е в повече ще изтече/изкапе и ще остане нужното количество охлаждаща течност. Някога ако изври поради някаква причина отново доливаш и така. Ако искаш да не капе се слага разширителен съд и при загряване течността отива в него, после се връща и така.
        Не е лошо да си провериш и капачката дали работи на правилното налягане.
        EXC TPI 2019

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X