Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

    моля зя съдействиеда открия реле за зареждане на акумолатора на Джилера 125 XR1,89г работи когато си поиска но през седмица усещам ,че акумолатора пада -меря и виждам че няма зареждане.Релето е с 4 извода 2захранващи и 2 към акумолатора.Моля дайте мнение -Мога ли да намеря ново или да търся нещо заменяемо.?Може ли да се ремонтира това реле?
    Благодаря предварително

  • #2
    До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

    колега Боби ми направи релето миналата седмица и ми даде гаранция 2 години 0888407143 му е номера намира се в малинова долина след 7,8,9 блок в ст град нагоре до бетоновия възел и преди него в ляво ще видиш едни ламаринени огради пак от ляво и най-долния сервиз е на Боби слетобед е там взе ми 120лв и съм мн доволен !!!
    Успех!
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • #3
      До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

      Аз не мога да разбера някои неща???? Защо давате толкова пари за правени релета, при положение, че има нови за тези пари или втора ръка доста по-евтини???

      Коментар


      • #4
        До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

        ако кажеш и от къде да ги намерим - цена няма да имаш

        Коментар


        • #5
          До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

          На мене ми изгоря релето за зареждане и аз като всички други започнах да звъня и питам насам натам. След 10 дневно проучване установих: Правено реле(знаете от къде) - 165лв ; втора ръка 120-130лв . Оригинално - 220лв (Ямаха); Тайванско - 110лв. Въпроса беше кое е по-удачно, кой от всичките варианти да избера. Първо отпадна варианта с правеното реле - цената е почти колкото в Ямаха. Замислих се за тайванско, понеже цената му е като на втора ръка, ама поне е чисто ново. Накрая - реле от 900рр, което сложих на моя и сега всичко е наред(80лв).

          Коментар


          • #6
            До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

            добре -ама някой ще се сети ли да напише телефони или адреси за контакт!!!

            Коментар


            • #7
              До: Търся реле за зареждане на акумолатора-Джилера 125

              0897/ 498 752 - Ради, при него има и друга електроника!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X