Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЖ спорт - въпроси

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ИЖ спорт - въпроси

    Здравейте колеги!
    Имам един ИЖ спорт преди време блокира двигатела, натроши се лагера на коляновия вал, спука се бутало, счупи се и буталния лагер както и сигмента. Лагер за вала намерих, та бях дочул че някой от другите ми части стават от обикновенно ИЖ едноцилиндрово и ако наистина е така да ми кажете какво да търся.

  • #2
    До: ИЖ спорт - въпроси

    Темата е малко стара ,но сега я видях .Ако си заинтересован още - мога да ти кажа ,че карантиите на ИЖ Планета Спорт 350 нямат нищо общо с другите ИЖ -ове- \освен скорости и съединител\.Единствения ИЖ който има лагер на буталния болт е ИЖ ПС,а буталото не става от никъкъв друг мотоциклет.Имам две бутала останали ми от БАЙ ТОШОВО време - 1 ремонт\ едното е чисто ново ,а другото е на не повече от 1000 км. и двете са с чисто нови сегменти и бутални болтове с лагери. Ако си заинтересован 0878880845 Светлю .Ето снимка:

    Коментар


    • #3
      До: ИЖ спорт - въпроси

      Колега, някой те е излъгал много яко Двигателя на ИЖ спорт е коренно различен от едноцилиндровия двигател на ИЖ

      Коментар


      • #4
        До: ИЖ спорт - въпроси

        Първоначално публикуван от fck Преглед на мнение
        Здравейте колеги!
        Имам един ИЖ спорт преди време блокира двигатела, натроши се лагера на коляновия вал, спука се бутало, счупи се и буталния лагер както и сигмента. Лагер за вала намерих, та бях дочул че някой от другите ми части стават от обикновенно ИЖ едноцилиндрово и ако наистина е така да ми кажете какво да търся.
        имам останали части в магазина,обади се
        0888/451875,0879/451875,0898/494201 Николай Янчев

        Коментар


        • #5
          До: ИЖ спорт - въпроси

          Здравейте! Търся колега от София който има работещо ИЖ ПЛАНЕТА СПОРТ. Намерих едно иже но е с разкачена ел. инсталация.Искам да видя и да си запиша кой кабел ккъде се връзва.

          Търсих в гуглето схема на ел. иннсталациято но не намерих.
          Поздрави!!

          Коментар


          • #6
            До: ИЖ спорт - въпроси


            дано съм бил полезен
            Прикачени файлове
            Последно редактирано от Chinela; 20-04-10, 17:06.
            луд умора няма!!!

            Коментар


            • #7
              До: ИЖ спорт - въпроси

              Първоначално публикуван от fanatika_kz Преглед на мнение
              ето [ATTACH][ATTACH]172439[/ATTACH][/ATTACH]
              дано съм бил полезен
              Благодарско,приятел!! Ще ги разпечатам и събота и неделя ще се бориме....На мотора му е сменявана предницата(след удар) , всички кабели са разкачени

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X