Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Yamaha DT 125

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Yamaha DT 125

    Здравейте имам проблем с yamaha dt 125 и бих бил много благодарен някои с повече опит да ме насочи къде може да е проблема!Моторът е 1986г имам го от доста време и съм много доволен!А сега и проблема не го прави винаги а когато си реши понякого още докато запали а понякога в движение почва.Просто спира да се форсира гласът му се променя и едвам поддържа обороти,също така гърми в ауспуха понякога доста силно.Този проблем се появява и изчезва когато си реши.Сменял съм семеринги на колянов вал и свещ като съм слагал и оригинална и всякакви други.В момента мотора е без капак на запалването махнах го когато взе да прави този проблем.Някакви предположение и насоки къде може да е проблема?

  • #2
    Според мен проблема е в запалването , може да е в електрониката ,бобина , може и някой прекъснат кабел да го създава или хлабава връзка. Когато се появи проблема , ако имаш възможност го вкарай на тъмно , и гледай докато работи дали прескача искра някъде по инсталацията , запалването , кабела за свещта , бобината.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      Мотора почна направо да изгасва в движение все едно свършва бензина в резервоара.Възможно ли е да е от ypvs?Започнах да търся проблема и забелязах че не се движи при подаване на газ.Мотора е с махнат оборотомер ако това е от значение защото мисля че ypvs трябва да се задеиства при определени обороти.

      Коментар


      • #4
        Мразя да пиша,0899990744 ми е тел.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X