Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Монтираниране на вентилатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Монтираниране на вентилатор

    Здравейте....става въпрос за Ктм Ехц 250 2т 2005г. Та искам да му монтирам вентилатор,че понякога му става много топло но незнам дали ще има достатъчно ток и да захрани винтилатора. Нека някой който го е правил или е наясно да помага

  • #2
    Ако динамото / или там как се нарича / е с размера на КТМ450 от тия години то ДА,става
    TOYOTA SEQUOIA ‘11
    W140 S420 '99

    Коментар


    • #3
      Да знам че от тези години 4т имат перки,точно заради тях се замислих,гледам моя го дават 110W

      Коментар


      • #4
        Е значи става,брата го монтира неговия за 2-3 часа ако правилно помня,че и капачка с температура сложи,да го дебне кога завира
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          И неговия ли е 110w,и може ли няква снимка как го е захванал на радиотора

          Коментар


          • #6
            С уговорката, че съм абсолютен аматьор по моторите, ще си кажа каквото знам.

            Моя е 2007 450 EXC. Динамото го дават 150W. Аз сложих оригинален вентилатор на КТМ, струваше около $130.00. На десния ми радиатор имаше тапа, отвива се с шестограм, там се завива термостата за включване на вентилатора. Самия вентилатор си идва с планка, която се завинтва на едни ушички на радиатора. Кабелите се включват директно в оставената да виси празна букса за целта. Мотора просто си е направен да го има тоя вентилатор, нищо не се преправя.
            Аз карам с включен фар постоянно, и до сега не съм забелязал вентилатора да ми идва в повече като консумация на ток. Аааа, и духа като сушуар, пада температурата за норматив.

            Ако нямаш тапа на радиатора за слагане на термостат, има едни други вентилатори с пластина, която се завира между ламелите на радиатора. Струват около $180.00 и имат малко екранче за температурата.

            Чакай да пробвам със снимки


            Последно редактирано от NIKSD; 29-01-20, 22:49.
            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X