Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

    Здравеите колеги.От скоро съм член на този клуб и имам един проблем. Сдобих се преди седмица с МЗ 175/2 http://www.snimka.bg/album.php?album_id=390808 и немога да му оправя центровката до колкото разбрах тя се прави на около 3,5 мм преди горна мъртва точка.Ако ми е погрешна информацията моляви помогнете ми

  • #2
    До: Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

    Навремето имах такива,центровката наистина е на 3.5 мм ,но понеже свещта е отстрани става трудно.Качваш главата на фреза,разчистваш малко ребрата,пробиваш и нарязваш резба 14 х1.5.Хем имаш две свещи,хем лесно правиш центровка.

    Коментар


    • #3
      До: Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

      мерси много колега

      Коментар


      • #4
        До: Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

        извинявам се много че съм пратил няколко еднкави съобщения! и последно да те питам колега възможное пак да се направи центровката без да се дупчи нищо нали

        Коментар


        • #5
          До: Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

          Естествено,че може,само че е по сложно,ако искаш точност.Ако е отгоре отвора с обикновен индикаторен часовник става много лесно.Много мразя да пиша.Ако имаш скайп,най лесно.

          Коментар


          • #6
            До: Проблеми със центровката на MZ es 175/2 Trophy

            Пнеже съм строшил 2 двигателa такива за центоровката е найстина 3,5 пр гр мъртва точка става трудно и понеже съм си патил най-добре е да свалиш главата и така най лесно се прави центровка ако не пали пак най добре си погледни има една намотка да не е да е изгоряла тя с ом метър ако имаш
            Последно редактирано от Chinela; 09-12-09, 09:37.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X