Обява

Свий
Няма добавени обяви.

КТМ с двигател ЧЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • КТМ с двигател ЧЗ

    Здрасти , абе изпадна ми един КТМ с двигател на ЧЗ 250 , само ми споменаха за тоя мотор че едно време е бил в мотобола , не знам само да ли ще издаржи двигателя , но аз ако го взема че го карам докато не прузне после ще го разкача заради амортесиора и предницата ... някои ако знае нещо за тия мотори да казва , мнохо ще ми е полезно , чудя се също дали не мога да си му сложа КТМ двидател с водно ако стане ( ама това вече маи да мечти ) мотора маи е от 84 до 88 година , накаде там е
    http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

  • #2
    Абе по едно време бяха пуснали една такава самоделка в Мобилето е да рамката наистиан беше от досат нов мотор с обратна предница, но и цената-някакви 2400-2600лв. си спомням не си заслужават за рамка която са взели иначе без пари в чужбина и двигател за не повече от 200лв.(аз продадох един за 50лв преди време). Не си спомням много добре а и гледах набързо да махна тази обида към КТМ но рамката май беше от 125-ца което означава че са поработили с флекса върху нея, та ако го вземеш и си намериш друг двигател и ти трябва да направиш същото. Но КТМ-те са с дясна верига, както и соцките трябва да търсиш двигател пак или от КТМ, Берг или соц машина, не се сещам друг да е с дясна верига. Не си заслужава според мен не че ЧЗ-то не е мощен двигателя но е морално остарял според мен

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X