Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Да попитам за електронно на HONDA CRM 250

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Да попитам за електронно на HONDA CRM 250

    Един приятел си свали електроното от црм-а да го пробват на един друг мотор дали ще запали и то изгоря и сега от здрав мотор тои остана без нищо и спешно търси преди да е почнал сезона да го смени или поправи,но се оказа че за този модел никои не може да намери и трудно се поправяло.Ще съм благодарен ако някои може да даде повече информация от каде може да намерим или някои занимавали се да ги поправя благодаря предварително.
    ----------Moto lud-Troyan----------
    няма непреодолим път за упоритите

  • #2
    До: Да попитам за електроно на HONDA CRM 250

    Първоначално публикуван от Valex_82 Преглед на мнение
    Един приятел си свали електроното от црм-а да го пробват на един друг мотор дали ще запали и то изгоря и сега от здрав мотор тои остана без нищо и спешно търси преди да е почнал сезона да го смени или поправи,но се оказа че за този модел никои не може да намери и трудно се поправяло.Ще съм благодарен ако някои може да даде повече информация от каде може да намерим или някои занимавали се да ги поправя благодаря предварително.
    Колега, сезона отдавна започна...
    А за електронното има само два познати ми начина които работят.
    - Поръчка от представителството на Хонда "Бултрако"
    - Поръчка от щатите през интернет но пак от Хонда, иначе са тунинговани и са по-скъпо.
    Друго всичко е компромис и тогава със сигурност сезона е заминал.

    П.П. Може и през e-bay но там не съм запознат.

    Коментар


    • #3
      До: Да попитам за електроно на HONDA CRM 250

      ..значи..тия CRM ако са от 250 модела дето са в БГ повечето са внесени от япония втора употреба ..
      в европа този модел..има го но само в няко страни и е малко по друг
      ..в гърция се е внасял на времето мисля и франция и испания но е рядък
      ..търсете в гърция по моргите за мотори има такива срм и от там ще дойде най тънко
      ..между другото има в свиленград гръцка мото морга и гърка дето е там докарва по поръчка е такива изчанчени работи по някога..виж ако имаш приятел в свиленград или в гърция да попита и потърси

      Коментар


      • #4
        До: Да попитам за електроно на HONDA CRM 250

        Първоначално публикуван от Chinela Преглед на мнение
        Колега, сезона отдавна започна...
        А за електронното има само два познати ми начина които работят.
        - Поръчка от представителството на Хонда "Бултрако"
        - Поръчка от щатите през интернет но пак от Хонда, иначе са тунинговани и са по-скъпо.
        Друго всичко е компромис и тогава със сигурност сезона е заминал.

        П.П. Може и през e-bay но там не съм запознат.


        Мерси много,намерихме го ново в Гърция на цена от 480 евро което не си заслужава за толкова стар мотор ще търсим друг вариат .
        ----------Moto lud-Troyan----------
        няма непреодолим път за упоритите

        Коментар


        • #5
          До: Да попитам за електроно на HONDA CRM 250

          ..търсете в гърция по моргите за мотори има такива срм и от там ще дойде най тънко
          ..между другото има в свиленград гръцка мото морга и гърка дето е там докарва по поръчка е такива изчанчени работи по някога..виж ако имаш приятел в свиленград или в гърция да попита и потърси [/QUOTE]


          Маи варианта ще е този ,но нямам никои познат от Свилен град няма ли някои от форума в този раион които може да ми свърши работа пък ще има почерпка.
          ----------Moto lud-Troyan----------
          няма непреодолим път за упоритите

          Коментар


          • #6
            До: Да попитам за електронно на HONDA CRM 250

            Звъннете на този тел.0888407143 Боби.Пича се занимава с такива неща(ремонтира и прави нови ел.запалвания)незнам може ли точно за ЦРМ,но поне ще ви даде конкретен и точен отговор:може,не може,цена.

            Коментар


            • #7
              До: Да попитам за електронно на HONDA CRM 250

              Първоначално публикуван от AICBERG Преглед на мнение
              Звъннете на този тел.0888407143 Боби.Пича се занимава с такива неща(ремонтира и прави нови ел.запалвания)незнам може ли точно за ЦРМ,но поне ще ви даде конкретен и точен отговор:може,не може,цена.

              Мерси много още утре ще му се обадя всеки го хвали пък ще видим кво ще направи дано стане.
              ----------Moto lud-Troyan----------
              няма непреодолим път за упоритите

              Коментар


              • #8
                До: Да попитам за електронно на HONDA CRM 250

                За сажеление оказасе ,че дори Боби не може да го оправи црм-а имал електронна клапа която неможе да я накара да се отваря и затваря иначе за паленето няма проблеми може да го направи ама без тази клапа ще е като куц кон .Остава да се търси само втора употреба ако някои може да даде някав номер на тая морга в Свиленград ще съм благодарен.
                ----------Moto lud-Troyan----------
                няма непреодолим път за упоритите

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X