Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за Kawasaki KMX 200

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за Kawasaki KMX 200

    Здравейте, наскоро си взех въпросната Кава, нов внос от Германия.Вярно ли е че в Германия ги скопявали нарочно и ако е така как може да се вдигне мощноста и къде може да се направи в София?Благодаря предварително.
    [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

  • #2
    Бе ти не разбра ли?-при Еди
    IF YOU DON'T KNOW,DON'T GO

    Коментар


    • #3
      Този модел е 32кс. и дърпа много добре от ниските,ако очакваш повече от него значи е трябвало да си вземеш по мощен мотор.
      Ако е в ред се изправя само с газ и на трета скорост и гори около 5-7 литра при средно каране в гората.

      Коментар


      • #4
        32 коня е от япония модела
        а европейският за германия е 27

        Коментар


        • #5
          Не съм сигурен дали е и 27 коня, в митническата декларация пише 13киловата, което е около 18 коня.
          [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

          Коментар


          • #6
            Абе какво ти пука дали е 18-27 или32,карай си го с кеф и не се замисляй много много за ендуро е много добър.А да е 18кс. не ми се вярва защото 125 е 15кс.

            Коментар


            • #7
              мда моя е 125 и е 15к.с , и е доста добър има само един проблем ... шофиора му аз съм по-дебеличък(84 кг) и доста го тормозя като карам с : Хонда ЦР 500 или с КТМ 300 СР , иначе е много добър като карам с ДТ 125 и Хонда МТХ 125 нема грешка , сега търся нещо по якичко , четох мненията за КДХ и мисля да търся такъв , но не бих отказал и някои КХ само да по припечеля някои лев и веднага ще се впусна в търсене за някои по мощен мотор Ако някои знае някои подробности за тоя мотор да каже , аз лично още не мога да го карам добре , но вуичо ми го кара супер яко , вдигаго на задна дори и от 3та скорост , аз го позвам от втора ... за скокове не става по моя презенка защото му е слабичко окачването до са 3 пъти му сменявах амортесиора и се изпуска като го разиграя , а и също така мислите ли че е твърде слаб за кросови гуми , защото му купих такива и след 4,5 дена скъса веригата ... какво ще кажете да инвестирам ли в него или да си купувам нов мотор
              http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

              Коментар


              • #8
                ако имаш възможност взимай нов
                само гледай "новият " да не се окаже по смотан от стърия

                Коментар


                • #9
                  хахаха мда това е доста важно ... не че моя мотор е смотан , но е много слаб за мен , всъщност баща ми , ми е поръчал от италия маи някакъв КТМ 250 не знам нито марка нито година ... само ми спомена нещо , но не се знае още , защото ако е някои мъртавец ще го продам ... такаче ще чакам и ще видя , одеве гледах някаква снимкава снимка на КМХ и доста ми хареса инаше някакъв тунинг и е станал доста споучливо поне така аз мисля
                  http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                  Коментар


                  • #10
                    pi4 kvi pari 6te mu tarsi6 na motora

                    az v momenta imam edno derbi 50cc i ve4e mi e dosta slabi4ko isprava se samo na 1rva ama tq e mn kasa i nemoje da se kara mnogo za tova mi trebva ne6to po goleo

                    Коментар


                    • #11
                      те тия Дербиа 50 кубиковите са много лоши (в добрия смисъл на думата ) голямо мазало правят , но са за ДЕЦА . Ми незнам аз съм си твърдо зад моита марка KAWASAKi но поразпитаи и тогава избираи
                      http://ftp.domainbg.com/CECO_KANGOTO...%20EGOISTE.bmp

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X