Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Смяна на ватата на ауспуха

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Смяна на ватата на ауспуха

    ТЕмата е супер но се пак, горе долу колко често трябва да семня. Не да почне вътре да става глеч и чак тогава... Два сезона мн ли са ?

    Коментар


    • #47
      До: Смяна на ватата на ауспуха

      Тука няма сезони, има изгорено масло и бензин. Също така оказва влияние и дължината на заглушителя. Един къс от 125 крос сигурно ще се затлачи 2 пъти по бързо от моя който е доста издължен. Като се затлачи ватата се променя и вървенето и звука на мотора и общо взето се усеща кога трябва да се смени.
      Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

      Коментар


      • #48
        До: Смяна на ватата на ауспуха

        Значение има и ватата има си 2Т вата, а не някви др видове вата.Също така трябва да се навие (натъпче) стегнато

        Коментар


        • #49
          До: Смяна на ватата на ауспуха

          Здравей те,на ЦРМ 250 гърнето е неразглобяемо(на зглобките има заварки
          )Необходимо е предполагам някакво почистване,но как?И може ли(на теория) да се смени с такова от друг двутаков 250 кубиков мотор?
          Последно редактирано от AICBERG; 06-03-09, 22:21. Причина: допълване

          Коментар


          • #50
            До: Смяна на ватата на ауспуха

            Първоначално публикуван от AICBERG Преглед на мнение
            Здравей те,на ЦРМ 250 гърнето е неразглобяемо(на зглобките има заварки
            )Необходимо е предполагам някакво почистване,но как?
            Режеш, обслужваш и заваряваш. Или режеш, обслужваш, преправяш захващането и занитваш.

            И може ли(на теория) да се смени с такова от друг двутаков 250 кубиков мотор?
            Може, но ефектът е неясен. Нещата зависят.

            Коментар


            • #51
              До: Смяна на ватата на ауспуха

              Мерси,ще се реже явно.За смяна,ефекта ми беше ясен че е неясен и мислех някой от опит да каже.Ама като гледам не се карат много ЦРМи

              Коментар


              • #52
                До: Смяна на ватата на ауспуха

                Здравеите колеги аз имам 2т и му махнах ватата на азпуха,може ли или неможе.Във момента го карам така.

                Коментар


                • #53
                  До: Смяна на ватата на ауспуха

                  Колега ако може без вата дали ще пускаме цяла тема за смяна на ватата !!!
                  Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

                  Коментар


                  • #54
                    До: Смяна на ватата на ауспуха

                    Първоначално публикуван от marisb Преглед на мнение
                    Здравеите колеги аз имам 2т и му махнах ватата на азпуха,може ли или неможе.Във момента го карам така.
                    За можене - може, но така намалява мощността на двигателя и се увеличава шума и разхода на гориво.
                    2010 CRF 250 R

                    Коментар


                    • #55
                      До: Смяна на ватата на ауспуха

                      Колеги, от къде мога да си купя вата в София?
                      Последно редактирано от Chinela; 31-03-09, 15:55. Причина: Главни букви.
                      [B][COLOR=Red]
                      SUZUKI DR 650 RS
                      [/COLOR][COLOR=Red]
                      [/COLOR][/B]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Смяна на ватата на ауспуха

                        Има един магазин на Сливница, до гаража на Надежда Михайлова, сега е нещо на Алианц.
                        Преди няколко дни имаше доволно вата.

                        Коментар


                        • #57
                          До: Смяна на ватата на ауспуха

                          колеги и аз да се намеся в темата с въпрос: Нормално ли е да е ми е доста шумен ауспуха става въпрос за априлиа рх125 все пак е ендуро? погледнах от заданата част на ауспуха има нитове, което значи, че е бил разглобяван, но възможно ли е от запушването на шумозаглушителя да е по шумен не би ли трябвало да е обратното или остава вариянта на са махнали преди мен шумозаглушителя или да няма вата
                          ПП не съм го разглобявал още по простата причина че нямам в момента нитачка да го затворя и бих искал и вата да си подготвя
                          Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                          Коментар


                          • #58
                            До: Смяна на ватата на ауспуха

                            e и аз реших проблем със шумния ауспух най-после разглобих го, ватата беше изгоряла..., полсе занесох ауспуха с шумозаглушителя и резонатора на заварки за успуси и там ми ги опърлиха хубаво така, че изчезна всичкия нагар после се прибрах сложих си ватата сложих и силкон монтирах боядисах резонатора и тръбата към него ,моторчето не се чува как работи като скутер е а и тегли доста повече от преди темата се оказа доста полезна Благодаря на колегите за снимковия материял
                            Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

                            Коментар


                            • #59
                              До: Смяна на ватата на ауспуха

                              Имам Сузуки тс125р и никога не съм почисктвал или сменял ватата. Някой да има опит с такъв мотор? Аспуха ми изглежда цял и не може да се разглоби. Дали ще трябва да го режа? Дайте акъл, щото не ми върви добре.
                              Стратегия за Национално оцеляване - Да си толкова прост, че никой да не иска да се занимава с теб.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Смяна на ватата на ауспуха

                                Aбе незнам тея алспуси дето не се разглабят, що ли ми се струва, че не са заводски. А иначе трябва да режеш. Ако откриеш начин да телепортираш новата вата в алспуха без да го отваряш казвай ще улесниш много народ
                                Рязане и това е после си го преправяш да се захваща с нитове и си готов.
                                KAWASAKI Let the good times roll

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X