Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с запалване при Ява 175.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с запалване при Ява 175.

    Здравейте. Преди 2 дена почнах да оправям малко по-малко моята Ява 175. Има си акумулатор, токовете са добре, почистих чукчето, и т.н. Има иска на както на чукчето така и на свеща, но мотора неиска да запали... Стартовия ключ е включен, има гориво, но като одаря манивелата неиска и неиска... На 100 ритания, може да запали 1 път и то не баш да запали, а препука и огасне... Казаха ми, че центровката била горе-долу добре. Е щом е горе-долу добре, защо само препука, изкара малко пушек през ФИЛТАРА и огасне. Какъв може да е проблема освен центровката?
    Пази душата си, не гумите!

  • #2
    До: Проблем с запалване при Ява 175.

    Сам си отговаряш и гледаш в правилната посока - щом връща през филтъра, центровката ти е зле.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Проблем с запалване при Ява 175.

      Просто се видях в чудо... Купих чисто нов акумулатор 6V 12Ah, и за 1 ден падна до край, толкова, че чак бибитката неискаше да бачка... Дали токовете нещо правят номера, или просто от толкова много пробване да запали се е разредил акумулатора? Понеже двигатела като не работи и няма токове който да преобразува релето и да дава на акумулатора?! А дали, ако се оправи перфектно центровката, ще си работи и ще държи обороти? Защото те са си оправени, но сигурно заради центровката гасне.
      Пази душата си, не гумите!

      Коментар


      • #4
        До: Проблем с запалване при Ява 175.

        Първоначално публикуван от Di4kata Преглед на мнение
        Казаха ми, че центровката била горе-долу добре.
        Пич, е те такове нещо не съществува

        Центровката или е добре, или е зле! Няма такова нещо като горе-долу! Дай на някой да ти я оправи, а е елементарна при това - имаш само един цилиндър и едно чукче.

        Коментар


        • #5
          До: Проблем с запалване при Ява 175.

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
          Пич, е те такове нещо не съществува

          Центровката или е добре, или е зле! Няма такова нещо като горе-долу! Дай на някой да ти я оправи, а е елементарна при това - имаш само един цилиндър и едно чукче.
          Знам, че не е нещо кой знае какво..., но ако можех нямаше да стоя и да чакам да дойде майстора за да ми я оправи... Мен тази центровка която е "горе-долу" не ме остройва. Проблема е, че немога да си я оправя сам...
          Пази душата си, не гумите!

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X