Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

    Кой как смята?? През лятото каРбУратора да се отдели ли или да се остви към водната риза на 2Т?
    Последно редактирано от Goblin; 27-08-08, 19:09.
    В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
    Варна, Сузуки ДР650РС

  • #2
    До: Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

    Ние нищо не мислиме. Инжинерите които са го направили обаче мислят че ако трябваше да се махне през лятото, щяха да оставят инструкции да се направи.
    Издъних се на Тюринг теста

    Коментар


    • #3
      До: Водно затопляне на карбуратор през лятото.

      Е да! Ама при покупка на мотор 2ра ръка гледаш поне двигател да има а за инструкции..Все пак няма ли да е прекалено висока температурата на въздоха при навлизане.. Някой ако е изпробвал с опит разни прищевки да сподели(не само за карборатор на 2Т)
      В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
      Варна, Сузуки ДР650РС

      Коментар


      • #4
        До: Водно затопляне на карбуратор през лятото.

        Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
        Е да! Ама при покупка на мотор 2ра ръка гледаш поне двигател да има а за инструкции..Все пак няма ли да е прекалено висока температурата на въздоха при навлизане.. Някой ако е изпробвал с опит разни прищевки да сподели(не само за карборатор на 2Т)
        Аз не съм чувал някой да е правил такива експерименти.
        Но след като приключиш може да споделиш резултата с нас !!!

        Коментар


        • #5
          До: Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

          Първоначално публикуван от _-McCoy-_ Преглед на мнение
          Кой как смята?? През лятото каРбУратора да се отдели ли или да се остви към водната риза на 2Т?
          Аз такова нещо не съм виждал: карбуратор на 2Т да е свързан с водната риза.
          Да се остави.
          2010 CRF 250 R

          Коментар


          • #6
            До: Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

            Първоначално публикуван от Димитър Преглед на мнение
            Аз такова нещо не съм виждал: карбуратор на 2Т да е свързан с водната риза.
            Да се остави.
            На скоро сменяхме карборатора на ямаха аерокс с по голям когато извадихме маркучите от два от тях текна антифриз и като погледнах идваха откъм главата за тва питам. и на мен не ми се вярваше.
            В този свят се живее и умира само по веднъж - очаквам и за двете поне номинаций за "Оскар"
            Варна, Сузуки ДР650РС

            Коментар


            • #7
              До: Водно затопляне на кРАбОратор през лятото

              Що за глупост е това?
              Хората се борят да направят цялата горивна смес възможно с най-ниска температура ти ще правиш обратното
              Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X