Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

    щом имаш други двигатели смени си зъбчатките и вала от тях, ако работят добре и си реши проблема радикално и си карай мотора спокойно
    Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

    Коментар


    • #17
      До: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

      Аз и части от друг взех,който превключваше,но пак не иска да се оправи работата.Сигурно проблема е в мен,но сега нямам време,отново да се занимавам.
      Поздрави!

      Коментар


      • #18
        До: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

        Пичове, колко волта е иж планета 3, 6 или 12?
        Месри

        Коментар


        • #19
          До: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

          Първоначално публикуван от siskata Преглед на мнение
          Пичове, колко волта е иж планета 3, 6 или 12?
          Месри
          6V
          0888 074 049

          Коментар


          • #20
            До: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

            Първоначално публикуван от Nasko_Petkov Преглед на мнение
            6V
            Мерси
            Пия вино само по два повода: когато за вечеря има дивеч и когато няма.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

              Проблемът ти е, че бурето трябва да му се подложат шайби и ще спре да предърпва така. Знам от опит, че и моето правеше така и с няколко шайби се оправи работата

              Коментар


              • #22
                От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                Здравейте.
                Надявам се, че проблемът със скоростите ще се оправи. Но също така се надявам, че би могъл да ми помогнеш.
                Ето и за какво става въпрос, малко преди коледните празници реших да се зарадвам с едно моторче, което бе ИЖ планета 3
                Обаче работата е там ,че имам някоИ липси, които са си от значение.
                Ако имаш желание, разбира се и всеки друг може да помогне, да ми помогнеш с някоя друга част или да кажеш кЪде да търся, можеш да ме намериш в скайп със същото име...
                Благодаря и ,разбира се, тук ще се появявам.
                Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:55.

                Коментар


                • #23
                  От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                  Малко късно се включвам в темата , ама нищо.Прочетох отгоре отгоре мненията на колегите но като че ли никой не спомена за износени вилки.Което е написано по-горе също е вярно, но аз лично най-напред бих сменил вилките с нови.На ИЖ-етата при проблем с втората 99на 100 е износена вилка.Успех!
                  Если запрещено, а тебе очен хочется - тагда можно!

                  Коментар


                  • #24
                    От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                    Здравейте!
                    Открих проблема!!!!!
                    Той беше такъв-беше излязъл лагера на първичния вал в посока към съединителя,т.е.бяха се отвили болтовете на ламарита осигуряваща предпазване от осово изместване.Набих лагера в леглото му ,стегнах винтовете и двигателя се оправи.
                    Благодаря ви за предложенията!

                    Коментар


                    • #25
                      От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                      ЗдравеЙ, колега. Аз имам същия проблем с моето иже. И така де, в краЙна сметка да те попитам оправи ли го и как точно ..? Ще съм много благодарен.
                      Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:53.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                        Първоначално публикуван от Момчето с ижето Преглед на мнение
                        Здравеи колега. Аз имам същия проблем със моето иже.И така де в краина сметка да те попитам оправи ли го и как точно ..? Ще съм много благодарен.
                        Здравей!
                        Оправих го,след като подложих 2 шайбички от страната на дебелата ламарина и всичко си дойде на мястото. Изправих подгънатата ламарина,въпреки че е 4мм се беше посгънала. Проблемът се оправи и мотора си върви на пушка.
                        Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:53.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                          Meрси, колега, много съм благодарен. Но с тати не можем да разберем къде точно се слагат тези шаЙбички, защото досега не сме отваряли - между скоростите ли, къде и между кои? Също така дали трябва да се цепи двигателя или има някакъв друг възможен начин. За колко време става този ремонт и дали ще можем сами да се справим с този проблем ,защото сме отваряли само балканче..
                          Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:52. Причина: Отрицателната частица "НЕ" се пише ВИНАГИ отделно от глагола - например "не може"

                          Коментар


                          • #28
                            От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                            Лесна работа!
                            Откъм съединителя ,сваля се касетата и там е тая пластина. Държат я 4 болтчета ,махаш ги ,сваляш пластината,набиваш лагера и хлабината,която се получи се запълва с шайби, които може да изработиш от обикновена ламарина.
                            Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:50.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                              Ахам, значи тези шаЙбички се слагат, когато набиеш лагера навътре и колкото разстояние има между него и ламарината се запълва със шаЙбИ .. ?? Правилно ли мисля...
                              Последно редактирано от viki terzieva; 08-02-13, 07:50. Причина: Правопис

                              Коментар


                              • #30
                                От: Въпрос относно скоростите на ИЖ Планета 3!!!

                                Да!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X