Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ауспух с вата

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Ауспух с вата

    Здравейте,
    Имам един въпрос. Майстора който ми подържа мотора ми предлага да напълни ауспуха с негорима вата. Да му се доверя ли?
    Мотора е Honda CRM 125R, а ауспуха Arrow

  • #2
    До: Ауспух с вата

    да довери му се аз така направих с моя
    няма какво да загубиш
    според стари карачи мотокросисти,се подобрявала малко компресията
    или нещо такова немога да ти обесня точно
    но помня че моя кръсник когато се състезаваше правеше този номер
    Да се откажеш е лесно,да успееш е трудно.

    Коментар


    • #3
      До: Ауспух с вата

      Благорая ти,
      Той ми обясни, че 6те се намали звука и ще е по-добре за двигателя.

      Коментар


      • #4
        До: Ауспух с вата

        Отворените аспуси каквито са на кросовите мотори винаги се пълнят с вата.
        2010 CRF 250 R

        Коментар


        • #5
          До: Ауспух с вата

          Здравейте, днес си свалих ауспуха на KX-250 2T "FMF" понеже ми капеше масло след всяко каране. Разглобих го и открих вата пропита яко с масло. Ясно е че ще трябва да се сменя но искам да попитам със каква Вата и от къде може да я намеря. Ако някой знае нека сподели.

          Коментар


          • #6
            До: Ауспух с вата

            Можеш да я смениш с .... вата за ауспуси.ФМФ също имат такава.Лично аз си ги купувам от САЩ и ми излизат на добри пари.
            Иван Маринов
            Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
            ЕНДУРО ВАРНА

            Коментар


            • #7
              До: Ауспух с вата

              Първоначално публикуван от Winstrol Преглед на мнение
              Здравейте, днес си свалих ауспуха на KX-250 2T "FMF" понеже ми капеше масло след всяко каране. Разглобих го и открих вата пропита яко с масло. Ясно е че ще трябва да се сменя но искам да попитам със каква Вата и от къде може да я намеря. Ако някой знае нека сподели.
              В повечето магазини вече се предлага вата.
              Онлайн от чужбина също е добър вариант.

              Най-важното обаче е де си вземеш вата за 2 тактов, защото за 4 тактовите не е подходяща и ефекта е нулев. А ватата е много важна.

              Напиши от къде си, щото ако си близо до мен мога да те уредя с евтина вата.

              Коментар


              • #8
                До: Ауспух с вата

                имам 2-тактова вата 500 грама холандска 40 лв. ако те устройва звънни 0887337654

                Поздрави,

                Стефан

                Коментар


                • #9
                  До: Ауспух с вата

                  Ватата е смених с 2-тактова копринена някакваси , смених и въздушен филтър и познаите кво стана с КХ 250 , направо изригна мотора , просто иска да се откъсне от мен . Мого съм доволен от тези животоспасителни манипулации за моторетката . До това за самата смяна - всичко протече нормално. Ауспуха го нагрявах до бледо червено докато изгори маслото по отворите ,и след това със сгъстен въздух много лесно се издухва всичко. Не е нужно да се целите с пиронче в 500 дупки . Според мен ватата трябва да се сменя когато изпразните четвъртата туба с двутактово масло. Това е около 120-130 литра бензин. Ако не е така някой да ме поправи. Айде със здраве.

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X