Обява

Свий
Няма добавени обяви.

2 тактовите не се предават

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • 2 тактовите не се предават

    Pro Results


    Jimmy Jarrett cashes in, flanked by runner-up Justin Williamson (right) and Matt Fish.

    1. Jimmy Jarrett, Suzuki RM250
    2. Justin Williamson, Yamaha YZ250
    3. Matt Fish, KTM 250 E/XC
    4. Shane Watts, KTM 200 XC
    5. Dave Neumeister, KTM 450 M/XC
    6. Whisperin Smith, KTM 450 XC
    7. Tracy Bachman, Honda CRF250R
    вижте класирането от последното състезание в щатите
    както виждате 2 тетата не се предават и са окупирали челните 4 места
    чак от 5 то на там са 4 т


  • #2
    вижте моменти от борбата по трасето

    Коментар


    • #3
      Ако е било трудно състезанието е разбираемо.
      Ендурото и сексът не са шега работа !
      -------------
      Животът се измерва с броят на издишванията !

      http://sixdayscrazyjob.com
      http://crazy-job.com

      Коментар


      • #4
        а ето го и победителя


        ето я и наградата

        Коментар


        • #5
          Бях започнал да пиша мнение ама ми спряха тока (( след това отидох на обед с чаша вино и още ме държи, та не ми се и пише много

          та по темата...
          и аз съм си върл фен на 2Т все още, определено по голям адреналин ми носи като движение и като цяло.
          Все пак да не забравяме че тези хора са професионалисти и умеят да упрявляват 2Т до съвършенство, в нашия случай и с нашите умения упревлението на 4Т е много по лесно и безпроблемно което в крайна сметка води до печелене на време. Отделно че тези момчета като гледам са с 250 сс което е съвсем друг мотор в сравнение с тия 125 които караме с Митков

          но определено 2Т като мотоциклет съвсем несъм съгласен че отстъпва на 4Т както доста хора твърдят !!!
          Husqvarna WR125 94-->Honda CR125 97-->Yamaha YZ125 04-->KTM 200EXC 07-->KTM 250EXC 06-->KTM 250EXC 09

          Коментар


          • #6


            Тва са нарича красота

            Коментар


            • #7
              Първоначално публикуван от Петър Манолев


              Тва са нарича красота
              ----
              За това че е красиво, красиво е !
              Определено бих си заложил машината да карам известно време машина като тази на шампиона...
              А, по темата .. 2Т си е 2Т то си е създадено за тръпка, но пък 4Т-то си има по "зловещ" изглед ако мога така да се изразя...
              Така че 2Т не трябва да се подценява въпреки смешното звучене
              [CENTER][B]Не търся пътя, а ходя там където го няма, за да оставя следа след себе си ![/B] [FONT=&quot]®
              [/FONT]________________________________________
              [CENTER] [I][SIZE=1]..Победите се постигат с рискове и компромиси а не със очакване на момента..
              [/SIZE][/I][FONT=Lucida Console][SIZE=1][B]..[/B][/SIZE][/FONT][FONT=Tahoma][SIZE=1]Давай наставления само на този, който търси знания, осъзнавайки своето невежество. Оказвай помощ само на този, който не умее понятно да изказва своите заветни думи. Обучавай само този, който е способен, узнавайки за единия ъгъл на квадрата, да си представи останалите три[/SIZE][/FONT][FONT=Lucida Console][SIZE=1]..[/SIZE][/FONT]
              [/CENTER]
              [/CENTER]

              Коментар


              • #8
                Първоначално публикуван от Different_Soul
                А, по темата .. 2Т си е 2Т то си е създадено за тръпка, но пък 4Т-то си има по "зловещ" изглед ако мога така да се изразя...
                Дали Ако сравняваме новите машини- и по- точно кросаците, тъй наречената "агресия" на 2Т се е прехвърлила с пълна сила на 4Т Повярвай, не може да има място за сравнение на тръпката вече

                Първоначално публикуван от Different_Soul
                Така че 2Т не трябва да се подценява въпреки смешното звучене
                Звученето не е лошо, напротив...и то те нахъсва,ама си прав 4Т sound е съвсем различно нещо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X