Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

    Здравейте колеги, искам да попитам за въпросната свръзка между гайдата и гърнето на мотора ми, от там изпуска масло като карам мотора, тоест не оплътнява хубаво. Някой има ли идея как да оправя проблема ? Гайдата е от този тип http://www.ebay.com/itm/558-1993-Kaw...-/181998623092 мислих, да сложа някакъв маркучм който да издържа на висока температура, но не знам от къде да взема такъв? Благодаря предварително за информацията и се извинявам, ако някъде е разискван въпроса, но аз поне не намерих такава тема.

  • #2
    От: Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

    Температурата в тази част не е висока , трябва ти маслоустойчив маркуч.
    В НАТО - Рамбо го бият , пребоядисан партизанин му носи вода

    Коментар


    • #3
      От: Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

      Първоначално публикуван от motor_men Преглед на мнение
      Температурата в тази част не е висока , трябва ти маслоустойчив маркуч.
      Ахам, това ми трябваше, благодаря колега. И още един тъп въпрос - маркуч от радиатор за охлаждане ще стане ли ? Той би трябвало да издържа до 110-130 градуса или малко повече ?
      Последно редактирано от basko3; 04-06-16, 09:59.

      Коментар


      • #4
        От: Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

        Щом имаш теч от там - имаш недобро изгаряне . Последното няма как да го решиш даже и със здрав маркуч - лайната ще се преместят в гърнето . Недоброто изгаряне се поражда от много неща , ще ти кажа някои : богата смес , завишено количество масло в бензина , "майсторски" намеси , прекалено много каране на ниски обороти ( при кросов мотор ) и др . Ако искаш да ти е сух и чист ауспуха - насочи се към 3т ендуро .

        Коментар


        • #5
          От: Свръзка между гайда и гърне на kawasaki kx 250 91

          Първоначално публикуван от pe6o74 Преглед на мнение
          Щом имаш теч от там - имаш недобро изгаряне . Последното няма как да го решиш даже и със здрав маркуч - лайната ще се преместят в гърнето . Недоброто изгаряне се поражда от много неща , ще ти кажа някои : богата смес , завишено количество масло в бензина , "майсторски" намеси , прекалено много каране на ниски обороти ( при кросов мотор ) и др . Ако искаш да ти е сух и чист ауспуха - насочи се към 3т ендуро .
          Колега сигурно си прав, но там мисля, че не уплатнява добре първо и трябва това да се поправи според мен, второ мотора го карам с 30гр на литър, (защото беше в разработка до сега), мотора е чист крос да, но за газта мисля, че му я раздавам подобаващо, за богата смес не съм проверявал, ще проверя. Знам, че ако свеща ми е ''керемидено червена'' на цвят - значи центровката е добра.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X