Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

    Колега занимаваш се с глупости
    Стягай мотора технически, шаренийте после.
    За събфрейма не бих го направил железен. Първо пододбна конструкция ще тежи поне 4-5 кила и то окачени супер високо на мотора. Втора алумуниевата конструкция играе ролята на "бушон" при разни въргали. Ако този бушон отпадне, не се знае какво ще усучеш. Намери си някой добър заварчик на аргон , и да ти възтанови оригиналния събфрейм.
    Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

    Коментар


    • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

      Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
      Колега занимаваш се с глупости
      Стягай мотора технически, шаренийте после.
      За събфрейма не бих го направил железен. Първо пододбна конструкция ще тежи поне 4-5 кила и то окачени супер високо на мотора. Втора алумуниевата конструкция играе ролята на "бушон" при разни въргали. Ако този бушон отпадне, не се знае какво ще усучеш. Намери си някой добър заварчик на аргон , и да ти възтанови оригиналния събфрейм.
      Шарениите ги правя , понеже съм оставил кантара да се прави , отделно още много други неща по мотора се правят и ще искат време ,а докато станат се занимавам с глупостите , който после сигурно ще ме мързи да правя! ...
      Иначе този събфрейм , е заварван от мен лично 3 пъти и отделно след падането в Гоце Делчев е целия усукан и просто не става........Търсих от други мотори понеже за моя нямаше и нищо все някъде има разминавка и то стабилна и това ми остана като вариант , вместо да се опитвам да съживя този ...
      Просто по мотора не вярвах ,че има толкова много за стягане , в момента е само гола рама с степенки ........

      Коментар


      • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

        Колеги трябва ми бърз отговор !
        Десния кол на предницата от долната част лъскавата част /не знам как се казва/ на едно место е все едно протрита /един кръг около 3 см някъде/ и от края до другия му край на протритото като си прекарам пръста се усеща лек ръб , може ли това да се оправи и как ? .............

        Коментар


        • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

          Колеги , ако някой следи темата нека ме насочи от къде да си намеря маркуч за предната спирачка 2-ра употреба ,но да е здрав и да е възможно най-евтин ,че малко си надвиших финансите до тук.........

          Коментар


          • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

            Отивай някъде където правят хидравлични маркучи. Гледай за такъв с метална оплетка. Точно с този маркуч не бих си правил експерименти.
            Kawasaki 125KX 1991 -> KTM 520 EXC 2001 -> КТМ 525 SX + SM 2005 -> KTM 200 EXC 2007

            Коментар


            • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

              Първоначално публикуван от 4ef4o Преглед на мнение
              Отивай някъде където правят хидравлични маркучи. Гледай за такъв с метална оплетка. Точно с този маркуч не бих си правил експерименти.
              Не си правя експерименти , търся нов или втора употреба по-евтино

              Коментар


              • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                Мога да ти дам телефона на един човек (не го познавам лично-просто наскоро от него купувах части),които има спирачен маркуч за предната спирачка(даже ако не се лъжа е с метална оплетка).И мисля,че ще се разберете за цена

                П.С.Иначе разглеждай темите от подраздела "продавам",продавалника и т.н. -там също може да немриш каквото ти трябва.
                В краен вариант мога да ти дам телефона на една борса до Хасково за мотори,където 100% също имат 2-ра ръка маркучи за спирачката....казвам краен защото човека е грък и докато се разберете по телефона ще е голяма галимация

                Поздрави и успех с ремонта !!!Чакам клипчета скоро на задна,на които да се кефя

                Коментар


                • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                  Първоначално публикуван от Valentin Krasimirov Преглед на мнение
                  Мога да ти дам телефона на един човек (не го познавам лично-просто наскоро от него купувах части),които има спирачен маркуч за предната спирачка(даже ако не се лъжа е с метална оплетка).И мисля,че ще се разберете за цена

                  П.С.Иначе разглеждай темите от подраздела "продавам",продавалника и т.н. -там също може да немриш каквото ти трябва.
                  В краен вариант мога да ти дам телефона на една борса до Хасково за мотори,където 100% също имат 2-ра ръка маркучи за спирачката....казвам краен защото човека е грък и докато се разберете по телефона ще е голяма галимация

                  Поздрави и успех с ремонта !!!Чакам клипчета скоро на задна,на които да се кефя
                  Колега ще ми трябват някакви номера , понеже до сега намерих само една оферта 70лв 2-ра употреба........... Преговарям още с едно момче да ми прати снимки за един друг да видя дали е същия и ако е ще ми го даде на 20лв ,но не е редовен на компютъра ,а забравих да му търся телефона.....
                  Иначе клипчето на задна гума ще го има още в неделя или понеделник , но няма да е с новите лепенки ,че и там станаха едни гафове ,но вече започнах да го събирам качих двигателя и всичко , остана само задното окачване с джанти и прочие...
                  Поздрави. /все да заприличва на мотор вече ахахха )

                  Коментар


                  • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                    Имаш ЛС

                    Коментар


                    • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                      Събрах мотора колеги , всичко е наред до тук , имах малко проблеми с спирачката (задната) и с карбуратора ,но вече всичко е добре.
                      Имам три въпроса:
                      1- Мога ли да свържа кабелите от копчето за палене в жиците ,който идват от магнета и от там да му спирам тока за гасенето?
                      2- Манивелата като я прибера не се задържа ,а излиза пак , имаше някаква коска вътре и не мога да и разбера схемата или нещо друго е изпаднало...Дайте идеи и ако може някаква снимка.
                      3- Над цилиндъра има болтче за реглаж на клапата , навих го малко и мотора има повече сила от преди ,но да не направя някой гаф така ?
                      Поздрави.
                      Ще пусна снимки утре ,но още не съм готов с боядисването и налепването .......

                      Коментар


                      • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                        Честито да си го караш с кеф и внимателно

                        Коментар


                        • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                          Честита Коледааааа ))
                          Мотора е супер , само да ми отговорите на горните въпроси и изникна още един , като изстине 10-мин някъде и после няма палене , пали само на скорост и то веднага , някакви предположения?

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1524987_604463676267643_1600054715_n.jpg
Прегледи:1
Размер:89.2 КБ
ID:5547840

                          Коментар


                          • От: Мнения за новия ми мотор. Husqvarna wr 360.

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:220320143189.jpg
Прегледи:1
Размер:160.4 КБ
ID:5572381

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X