Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мото-велосипед

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мото-велосипед

    Здравейте! Искам да си взема едно колело с двигател с което да ходя на училище, понеже нямам никакъв удобен автобус, който да спира край него. Имам няколко въпроса които са доста спорни и от доста ровене не можах да намеря отговор. Именно въпроса с куките. На 14 съм. Ще имам ли проблем ако ме спре полицай? Ако например видя полиция отдалеч и превключа на педали, предполагам, няма да ми направят проблем? Другото което е, да питам дали има начин това колело -Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20120624_104951.jpg
Прегледи:1
Размер:309.4 КБ
ID:5976330- да се преправи, за да му се сложи бензинов двигател от тук? Ако неможе, то това колело добър избор ли е - 26" MTB SMR Bike от тук, като се има в предвид че ми трябва най-евтиното, да му монтират двигатела и да си свиркам докат се счупи.)? Да уточня само че съм от Варна .

  • #2
    От: Мото-велосипед

    С електрическия двигател няма да имаш проблеми.

    Коментар


    • #3
      От: Мото-велосипед

      Много скъпо... 450 лв. мога да изкарам, ама 600 немога . И сякаш не е толкова удобен(тежест)?

      Коментар


      • #4
        От: Мото-велосипед

        Във Варна има фирма която продава велосипеди с двигатели или монтира на собствен. Повече не мога да помогна засега, защото човека който си сложи е извън страната. Мисля че офиса/работилницата/ беше около жп. гара някъде, но не съм сигурен.
        Сложи си ел. за да нямаш проблеми с куките и парите за бензин.
        Sent from my Nokia s fenerche

        Коментар


        • #5
          От: Мото-велосипед

          Благодаря! Слагам електрически. Електрическия колко време издържа ?

          Коментар


          • #6
            От: Мото-велосипед

            Питай в нета, тук не съм сигурен че може да отговори някой.Досега ако някой беше слагал щеше да се отвори тема дали стават или не.
            Ама след като го монтираш можеш да допишеш темата !
            Sent from my Nokia s fenerche

            Коментар


            • #7
              От: Мото-велосипед

              Първоначално публикуван от herros Преглед на мнение
              Благодаря! Слагам електрически. Електрическия колко време издържа ?
              Какво да издържа?

              Всекидневно ходене до училище или шпорене с едно зареждане?

              Коментар


              • #8
                От: Мото-велосипед

                То не е много сигурно че ще го монтирам, но ще направя всичко възможно. Задължително ще пиша тук !

                Коментар


                • #9
                  От: Мото-велосипед

                  Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                  Какво да издържа?

                  Всекидневно ходене до училище или шпорене с едно зареждане?
                  Да издържа в смисъл с едно пълно зареждане на батерията колко км може да изкара със средна скорост 10 км/ч (?).

                  Коментар


                  • #10
                    От: Мото-велосипед

                    В неделя се запознах с едно момче,което дойде да ми слага гръмоотвод и дойде с китайски бегач със 60 см.куб двигагел. кара се само на обороти и има съединител, да не гасне. Страшно е доволен от скоростта, но не и от разхода 3-4 на 100. Вдигал 60км., което за колело си е страшно според мен. Куките не го спирали, само искали документи за произход на двигателя, но във фактурата го записали 44см. куб. та нямал ядове. Над 30 пъти е ходил до Самоков, а след Панчарево са си толеми баири. Та това е от мен.
                    Бизнеса е проста работа, ама не е за прости хора !!!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Мото-велосипед

                      Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
                      В неделя се запознах с едно момче,което дойде да ми слага гръмоотвод и дойде с китайски бегач със 60 см.куб двигагел. кара се само на обороти и има съединител, да не гасне. Страшно е доволен от скоростта, но не и от разхода 3-4 на 100. Вдигал 60км., което за колело си е страшно според мен. Куките не го спирали, само искали документи за произход на двигателя, но във фактурата го записали 44см. куб. та нямал ядове. Над 30 пъти е ходил до Самоков, а след Панчарево са си толеми баири. Та това е от мен.
                      Но все пак има някаква възраст. Аз съм висок, но едва ли изглеждам като "по-възрастен". Щом с ел. двигател няма да имам проблеми - ще се постарая да сложа такъв.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Мото-велосипед

                        Първоначално публикуван от белята Преглед на мнение
                        В неделя се запознах с едно момче,което дойде да ми слага гръмоотвод и дойде с китайски бегач със 60 см.куб двигагел. кара се само на обороти и има съединител, да не гасне. Страшно е доволен от скоростта, но не и от разхода 3-4 на 100. Вдигал 60км., което за колело си е страшно според мен. Куките не го спирали, само искали документи за произход на двигателя, но във фактурата го записали 44см. куб. та нямал ядове. Над 30 пъти е ходил до Самоков, а след Панчарево са си толеми баири. Та това е от мен.
                        Това е тъпото даже и на скутерите.
                        С такава скорост мога да накарам 850 куб. мотоциклет да гори толкова. Пък кеф ти 20 кеф ти 200км/ч.
                        Sent from my Nokia s fenerche

                        Коментар


                        • #13
                          От: Мото-велосипед

                          За ел.велосипед има много голяма тема тук http://napravisam.bg/forum/viewtopic.php?f=18&t=8597

                          Коментар


                          • #14
                            От: Мото-велосипед

                            http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=56958

                            Ето една тема от Форума, която може да ти е от полза.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X