Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda mtx 125 акумолатор

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Honda mtx 125 акумолатор

    Здравеите колеги имам хонда мтх 125 и акумолаторът и свърши и трябва да копувам нов но мисля да не копувам ако не е проблем да се кара с акомулатор които няма никакъв живот.Зареждам го държи ток 1 ден и на другия ден няма изобщо ток.А така като карам с паднал акомулатор като натисна спирачката и когато мотора е на свободна лампичката свети по силно също като е на фарове и оборотите падат по бързо от обикновено.Мисълта ми е дали нещо ще се прецака ако карам с паднал акумолатор.МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО
    Honda MTX 125 , Suzuki DRZ 400S 2004, Suzuki DRZ 400S 2004

  • #2
    От: Honda mtx 125 акумолатор

    Купи си един акумулатор за 20-30 лева и провери дали ти зарежда мотора.Не си прави експерименти,че някъде може да буташ много.
    DRZ 400S

    Коментар


    • #3
      От: Honda mtx 125 акумолатор

      Точно заради такива експерименти бая заякнах в краката едно лято ако не ти се дават 30лв. за акумулатор , земи си една батерия 15 20лв. , но най добре акумулатор,поне ще си сигурен че в близките 2 3 години няма да имаш проблеми .

      Коментар


      • #4
        От: Honda mtx 125 акумолатор

        Колега вземи си акумулатор аз моя на Сузукито го взех гелов за 30 лв . С нов акумулатор и фара ще е фар и мигачи и всичко , и динамото няма да се товари.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X