Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на колянов вал кавазаки кх

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

    Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
    ..... шлайфисти всякакви.
    За това ставаше въпрос. Мерси.

    Коментар


    • #17
      От: ремонт на колянов вал кавазаки кх

      Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
      Няма две мнения.
      Нова биела с чоп. Сменяй и си решаваш проблема.
      Ама ако искаш да минеш с 20лв нищо друго няма да постигнеш освен тази тема да стане от 20 страници и пак без резултат.
      А за смяна на чопа и баланс на вала мога да препоръчам само двама човека - Иро или Чав.
      Иро - 0888088999
      Чав - на него нещо не му намирам телефона, но тук достатъчно колеги го имат, ще го намериш.
      Лятото Иро ми прави вала смени ми биелата поръчахме комплект от ибей и мога да кажа, че мн добре се получи отделно човека е много свестен и разбран!!!


      Чуквам първа, чуквам втора, а на трета палиме мотора: http://bit.ly/1Y4WCAk

      Коментар


      • #18
        От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

        Както Жоро е написал задължително нова биела, нов лагер и нова шийка. Иначе ще ти писне да разглобяваш. Някога имах Каджива 125 и сам си правих вала, след неуспешен ремонт от един човек някъде около Сточна гара.
        Не е нещо сложно, но ти трябва поне струг с два центъра, поне два индикаторни часовника и преса, разбира се.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • #19
          От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

          Митака в Троян ще свърши също перфектна работа за смяна на биела и не е скъпо - 0888671924

          Коментар


          • #20
            От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

            Имай предвид, че некоректно балансиране за норматив ще разбие и най-читавите части.
            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

            Коментар


            • #21
              От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

              Аз като правих моя вал си поръчах нова биела с лагери и чоп и всичко и направо отидох (по препоръка) при един майстор на Сточна Гара ( За съжеление не си спомням как се казваше, а и телефона съм му загубил ) . Взе ми евтино за да сложи новата биела и да балансира вала и до сега не съм имал проблеми. Същия ми каза, че по принцип може и да се ремонтира като се престърже там където лагерува лагера и да се закали наново, но и неговото мнение си беше, че новата биела си е най-доброто решение . Така, че според мен не се чуди, а си поръчай готов комлект ( В ибей можеш да намериш много евтино) А можеш и да кажеш коя година е мотора ( Имам една оферта впредвид, която може да ти е от полза )

              Коментар


              • #22
                От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

                благодаря на отзовалите се,а за емо изобщо не се бях сетил да го попитам. колега skreeper каква оферта имаш предвид? а относно ибей не разбирам нищо,за там ще ми трябва помощ.
                0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                Коментар


                • #23
                  От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

                  поразпитах тук там,и цените са следните ако на някои му предстои такъв ремонт да знае и да пита ще помагам.ремонта на вала е между 140-180лв.,а частите-биела,чоп,двете шаиби между тежестите и иглените лагерчета са от150 до 200лв. благодаря на отзовалите се.темата е за ключ.
                  0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                  Коментар


                  • #24
                    От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

                    Да не отварям нова тема по въпроса та ако може да попитам тук понеже е по тематиката Моя проблем е същия (смених лагера на биелата и от изпуснал семеринг- пък може и не качествен лагер) пак блокира. Мотора е Gilera RX 125 Arizona вала е на майстор още не го е отворил и сега се чудя дали нова биела или ако може само лагер да се смени, но май ще си иска и биела да тарся комплект, или да взема един колянов вал (употребяван), който ми предлагат. Според вас как ще бъде по добре да постапя, нова биела или направо вал
                    Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

                      според мен зависи от цените.
                      а за стария ти вал няма да стане само с нов лагер,ще трябва биела и чоп.
                      0889-14-22-44- ДАНИЕЛ

                      Коментар


                      • #26
                        От: Ремонт на колянов вал кавазаки кх

                        Вала ми го дават за около 100 тина лева, а биела за този модел по трудно се намира и трябва много да чакам. Не съм сигурен, колко ще кара с "новя" вал, но пък все пак е оргинален за модела и предполагам ще държи. Все пак ще потарся и нова биела, и ще питам майстора на валовете какво ще ми препораца и в края на месеца да си брамча
                        Живота е по-хубав, по-лек, когато го има ендуро спорта.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X