Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

    Здравейте, излезе ми един мотор горе долу на оферта, но има проблем. Клапата, която е в цилиндъра била пукната и е за смяна. Цилиндъра бил проверен при специалист и не е надран нито захабен или нещо такова. Също така ме интересува цената на буталото за такъв мотор. Цената за клапата която ми каза собственика е 320лв за чисто нова от Америка и 170лв за бутало пак от там. Искам да проверя верни ли са цените.
    [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

  • #2
    От: Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

    Бутало-200лв.в БГ. С клапите внимаваи,почти всяка година са различни!

    Коментар


    • #3
      От: Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

      Значи за бутало за рм 125 2001 година на един приятел му поръчах от ибей. Буталото беше висеко и излезна 135лв ако не се лъжа. Колега от форума го предлагаше за 180. Клапите един приятел праща на рмх 250 да му ги правят. Мисля , че ника на колегата, който му съдейства от форума беше Пачароза или нещо от сорта. Новите му клапи му излезнаха към 130лв по спомен, но не беше доволен от изработката. После ги дава на друг стругар тук в от Бургас. Той вече му ги донаправи, както трябва с ограничители да не изпадват в цилиндъра и така нататък. Но този стругаря от Бургас предполагам , че ще иска старите клапи и цилиндъра за да може да си мери и незнам каква цена ще каже. Ако искаш разрови се из форума за контакти с колегата Пачароза. Пък ако той не се наема мога да питам тоз Бургаския но незнам дали ще помни за какво е ставало дума. За да каже ориентировъчна цена. Но като цялото изработка на нови клапи не трябва да ти струват повече от 120-150лв според мен.

      Коментар


      • #4
        От: Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

        Много ми е любопитно да науча, какво толкова нарушавам като пиша, че буталото струва 170лв., след като питането на колегата lancerpor е такова, че два пъти се трие поста.
        Силата е нищо без контрол.

        Коментар


        • #5
          От: Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

          Първоначално публикуван от isidorov Преглед на мнение
          Бутало-200лв.в БГ. С клапите внимаваи,почти всяка година са различни!
          Буталото в България е под 190 лв.

          Коментар


          • #6
            От: Цена на клапа и бутало за Сузуки РМ 123 - 2003

            Благодаря на всички които са ми отговорили и най-вече на Краси който ме свърза с точния човек. Тези дни ще видим дали ще го взема това сузуки и ще ви държа в течение кое от къде и как
            [FONT=Arial Black][SIZE=4][COLOR=Red]ЕНДУРО ВАРНА[/COLOR][/SIZE][/FONT]

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X