Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Издържа ли сухата втулка?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Издържа ли сухата втулка?

    искам да попитам защтото мисля да зимам един мотор но трябва да му се набива риза мотора е яамаха дт 50цц водно охлаждане един маистор му каза,че не е за препорчване ,ако някои знае нешто по вапроса да пише.

  • #2
    Re: Издържа ли сухата втулка?

    Стига да е направено грамотно няма проблем.Правил съм го на АВО-риза от Шкода и на Ланчия Призма 1,9 тди-от Москвич 412/дори бяха с 20мм по къси/.

    Коментар


    • #3
      Re: Издържа ли сухата втулка?

      аз познавам хора дето за правили на коли и няма проблем обаче на мотор не знам да не се отрази лошо на вървенето или да загрева брзо не знам за това питам

      Коментар


      • #4
        Re: Издържа ли сухата втулка?

        Мотора с риза ли е или втулка в оригинален вид (има огромно значение)
        Псвен това има значение дебелината на самата оригинална риза (от нея зависи начина на изработване и разбира се съответния химичен състав?
        да поясна, че разликата м/у ризата и втулката се познава по начина на сглобката - ризата се слага на ръка и се уплътнява с гумени пръстени към водната среда (москвич), а втулката се набива с преси като плътноста на сглобката е главно определяща за загряването (жигули, лади и почти всички автомобили произвеждащи се днес). Лек ден
        Никога не спорете с глупака. Хората може да не разберат разликата.

        Коментар


        • #5
          Re: Издържа ли сухата втулка?

          мерси ще провера как стоя нещата

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X