Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Всичко за Honda cr125 !!!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

    Колеги , имам един проблем съединителя ми е нов на 20 часа не е тормозен отоворих го всичко е като ново дайте предположение от какво може да не отделя
    eat my dust

    Коментар


    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

      От не регулирано жило, от гъсто масло може да увлича или от неправилна сглобка.
      0888 074 049

      Коментар


      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

        Как да го регулирам точно а маслото е 10w40 неправилна сглобка нямаше да кара 28 моточаса
        eat my dust

        Коментар


        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

          Регулира се свободния ход , чрез хлабината на бронята : правилото е от 2 до 5 мм свободен ход . Маслото 10 в 40 е гъсто , аз ползвам 5 в 20 пълна синтетика . Не отделяне се получава и при криви дискове - прегряти и изметнати железни , ако си сменил само феродовите . Не добро отделяне има и при накълвана касета на съединителя .

          Коментар


          • От: Всичко за Honda cr125 !!!

            Първоначално публикуван от Yoannn Преглед на мнение
            Как да го регулирам точно а маслото е 10w40 неправилна сглобка нямаше да кара 28 моточаса
            Никаде не пише, че преди тия 20часа е бил добре. Пешо ако е накълвана кошницата ще придърпва при потегляне. Не отделянето може и да е от крива ръчка за съединител, ако си падал и искривил може да няма достатъчно ход.
            0888 074 049

            Коментар


            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

              Има различни тълкувания на : "не отделя" , за това съм добавил и кошницата .

              Коментар


              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                Сменил съм цял комплект феродо метални и пружини имаше едно придърпване като вкл 1 и държа на съединител какво ще рече накълвана касета ще я снимам мисля е накълвана ръчката ми е права няма падания утре ще снимам касетата то въобще не отделя колеги
                eat my dust

                Коментар


                • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                  А като го стиснеш, как усещаш хода има ли движение на дисковете. Възможно е да ти е мека бронята на жилото и да се мачка при стискане. На отворен капак като стиснеш мърдат ли дисковете.
                  0888 074 049

                  Коментар


                  • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                    Ами дискове не се движат само първият и капака с пружините до колкото си спомням възможно е да ми е мека бронията но пък като натисна виждам че бута капака
                    eat my dust

                    Коментар


                    • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447321354.966545.jpg
Прегледи:1
Размер:68.2 КБ
ID:5690723

                      Кошницата е това качвам снимка и на хода на буталото което избутва съединителя
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447321398.753059.jpg
Прегледи:1
Размер:112.9 КБ
ID:5690724Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447321408.065726.jpg
Прегледи:1
Размер:98.3 КБ
ID:5690725

                      Първата снимка не е натиснат съеднитиеля на втората е натиснат

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447321445.936518.jpg
Прегледи:1
Размер:123.5 КБ
ID:5690726

                      Снимка вътре

                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ImageUploadedByTapatalk1447321494.277304.jpg
Прегледи:1
Размер:56.3 КБ
ID:5690727

                      Снимка на маслото преди да го сложа карах лики моли сложих това карах 10 мин и на другия ден пипнах да затегна горе жилото и го разместих и до там натягам го до край и не иска
                      eat my dust

                      Коментар


                      • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                        Колега тази кошница я хвърляй даже не си и помисляй да я пилиш направо за коша е.

                        Коментар


                        • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                          Хвърлям я значи е от нея
                          eat my dust

                          Коментар


                          • Re: Всичко за Honda cr125 !!!

                            Тая касета е за коша.

                            Коментар


                            • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                              Разбрах вече колега
                              eat my dust

                              Коментар


                              • От: Всичко за Honda cr125 !!!

                                Кошницата ти е накълвана и то много , но може да се спаси - има още живот в нея . Слагаш я на менгемето , взимаш една плоска широка пила и изравняваш неравностите - да стане както е от другата страна на канала . Не прекалявай - само ги подравняваш . Измиваш хубаво с бензин да не останат стружки , издухваш - не с уста и монтираш . Вземи си масло 5 в 20 и ще имаш добър съединител , даже и зимата . Направи това и пробвай , като за по-нататък си търси касета в по-добра кондиция .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X