Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

    Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
    КТМ естествено, защото вече съм с такъв, какво да ви кажа друго?
    А и едно време, когато бях малък, нашият известен състезател Димитър Рангелов, печелеше с тази марка, а не с хонда, ямаха или кавазаки или сузуки! Добре ли е?
    Не е имал пари за друг!
    Kawasaki KDX 220 R (Jabcho tuning)>Gas Gas EC300>Beta 300RR

    Коментар


    • #62
      До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

      Да де, щото си ги е плащал той...

      И не беше КТМ. Печелеше с Хускварна. Стигна до трети в световния шампионат.
      Издъних се на Тюринг теста

      Коментар


      • #63
        До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

        Първоначално публикуван от mercy Преглед на мнение
        КТМ естествено, защото вече съм с такъв, какво да ви кажа друго?
        А и едно време, когато бях малък, нашият известен състезател Димитър Рангелов, печелеше с тази марка, а не с хонда, ямаха или кавазаки или сузуки! Добре ли е?
        Колега нещо си с грешка за Димитър Рангелов,състезаваше се с Хускварна и беше фирмен пилот
        [FONT=System][/FONT]

        Коментар


        • #64
          До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

          Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
          Колега нещо си с грешка за Димитър Рангелов,състезаваше се с Хускварна и беше фирмен пилот
          Добре де, забравил съм, не ме изяждайте.....но не е бил японски нали.......? Или сега ще кажете, че и хъскитата тогава за ги произвеждали япончета
          П.П Не тая лоши чувства към японските машини, дори съм фен на ямаха, но сега съм в отбора на КТМ и защитавам цветовете му!
          Поздрави: Николай Георгиев
          KTM 400 EXC

          Коментар


          • #65
            До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

            Първоначално публикуван от schipkata221 Преглед на мнение
            Колега нещо си с грешка за Димитър Рангелов,състезаваше се с Хускварна и беше фирмен пилот
            Да не задълбаваме темата за Димитър Рангелов,не че той не заслужава ,но преди да стане фирмен пилот на Хускварна кара с КТМ ,разбирасе не заводски подготвен. Та за марките и аз въм фен на КТМ и то само заради бързата и коректна доставка на части,е и не само заради това.
            Можеш да изгубиш, само това което не можеш да си купиш.

            Коментар


            • #66
              До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

              За мен КТМ винаги е бил и винаги ще бъде мотор, заслужаващ и защитаващ цената си ! Просто съм си фен на КТМ и особено SX моделите, скоро дано се похваля с такъв.. Също наскоро започнаха да ми харесва и БЕТА , доста добре се представят и те, но КТМ си е КТМ

              пП. А пък и харесвам оранжевото..
              OffRoad-a - за някои е страст, за други хоби, за трети професия, а за мен - начин на живот !!!

              Коментар


              • #67
                До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                Колеги според мен всички мотори вече и при това по-новите са хубави,най-важното си остава задкормилното устройство,добър ли е карача все тая на какъв мотор е.
                Иначе и аз съм имал и Ямаха и Сузуки,но съм голям фен най-вече на Хондата спецялно на CRF-а 450R.
                КОЛАТА ВОЗИ ТЯЛОТО,А МОТОРА ДУШАТА!!!
                (YAMAHA DT 125-1981,SUZUKI DR 650R-1992,SUZUKI DR 600R-1989,HONDA CRF 450R-08,HONDA CRF 450R-09,KAWASAKI KFX 700-08).KTM EXC 250-06.

                Коментар


                • #68
                  До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                  Първоначално публикуван от iskrenhristov Преглед на мнение
                  Да не задълбаваме темата за Димитър Рангелов,не че той не заслужава ,но преди да стане фирмен пилот на Хускварна кара с КТМ ,разбирасе не заводски подготвен. Та за марките и аз въм фен на КТМ и то само заради бързата и коректна доставка на части,е и не само заради това.
                  Но не зная ти знаеш ли на Рангелов как на чисто нов мотор КТМ му хвръкна касетата на 2 обиколка. За мен лично СУЗУКИ и ямаха (вр450)
                  Последно редактирано от boiko73; 18-01-10, 17:00.
                  МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                  Коментар


                  • #69
                    До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                    Здравeйте колеги, за мене марката фаворит е хонда цр-250 Защо? Евтина поддръжка,евтини части, почти на всякъде може да се намерят или да се поръчат. Моторчето бих казал, че много прилично вървиИ ме устроЙва за сега...
                    Последно редактирано от TAKI; 18-01-10, 23:05. Причина: правопис

                    Коментар


                    • #70
                      До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                      Ктм 250 2т 1996! Доволен съм не е крос и има ниски и се справя добре в гората.
                      [COLOR=darkorange][B][SIGPIC][/SIGPIC][SIZE=7] [/SIZE][SIZE=5]
                      [/SIZE][/B][/COLOR]

                      Коментар


                      • #71
                        До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                        OooOoo фаворитна марка ми е Хонда и следвщия ми мотор ще е Хонда црф 250.В мометнта карам Априлиа рх 125 и като за първи мотор е добре но колко трудно се намират части или по скоро не се намирт.Като гледам из разни магазини за мотори,за Хонда има всякакви чарколяци,това е едната причина другата е,че на външен вид това за мен е най красивия мотр.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                          За мен ямашката си е доста прилична техника и сЪм доволен за сега. Дано ме слуша и за напред
                          Последно редактирано от viki terzieva; 22-01-10, 16:55.
                          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                            Хонда ! Има много части , добре върви и е червен

                            Коментар


                            • #74
                              До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                              Колеги според мен всички мотори вече и при това по-новите са хубави,най-важното си остава задкормилното устройство,добър ли е карача все тая на какъв мотор е.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Коя марка мотоциклети са ви фаворити и защо?

                                HONDA - защото най-лесно се намират части за тях

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X