Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

    Здравейте, колеги! Мисля малко да разнообразя мотора си с нови лепенки! Сам си ги правя, засега съм готов само сЪС стикерите за страничните спойлери, за резервоара имам много идеИ и не знам на коя да се спра! Но и за страничните спойлери ще има промени със сигУрност, над това съм си поИграл няколко часа! Така че...
    Ще се радвам, ако някой даде идеИ или просто коментар за начинанието ми! Когато приключа с всичко, ще ги насложа така грубо на мотора, за да се види идеята!
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от viki terzieva; 12-07-10, 07:57.

  • #2
    От: Идея за нов Graphic Kit за моятмотор!

    Искаш съвет? Моето мнение е че това, което си направил е добре, само че с толкоз много рекламни лепенки... мотора ще стане разноцветен като сергия на битак. Ползвай примерно 3-4 от тях, както е на задния калник на ктм например (2-3 марки)...
    Използвай 2-3 цвята, намерсти интересни надписи или такива рекламни надписи между тях, направи го със стил, както са оригиналните лепенки на моторите. Взимай пример от тях. Щом имаш възможност и знаеш как да ги направиш, остава само да отделиш време, просто за да станат както трябва!
    Успех с начинанието! Ще следя темата, да видя до къде ще докараш нещата
    KTM Fen

    Коментар


    • #3
      От: Идея за нов Graphic Kit за моятмотор!

      Да и аз мислех относно това! Но ще го променям както казах! Следното нещо което ми дойде на акъл така набързо беше това!

      П.П. Това е мотора който ще се облепя! И примерен стикер,и съответно стрелката показва къде ще бъде стикера! (ката трудно ще си представи човек как точно ще изглежда мотора когато се облепи,но пак що годе бегла представа!)
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

        Като се върна от морето може да видите произведение на изкуството на мотора на ПЕПИ ВР.
        WR400-in-in-in...
        LZ1RAO

        Коментар


        • #5
          От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

          Хайде де дай да видим!

          Коментар


          • #6
            От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

            А как точно си ги правиш сам?

            Коментар


            • #7
              От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

              С CorelDraw и PhotoShop като намирам материaли и идей в интернет ползвайки google!
              Последно редактирано от Георги Хаджийски; 14-07-10, 18:24.

              Коментар


              • #8
                От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                Ето още варианти който очаквам някои да коментира!
                Първата графика е за страничният спойлер,а другите 3 са примерни идей за резервоара!
                Прикачени файлове

                Коментар


                • #9
                  От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                  Последната графика ми допада най-много.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #10
                    От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                    А как и на какво печаташ?

                    Коментар


                    • #11
                      От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                      Колега според мен черните графики няма да преличат много на ТТR-a

                      Коментар


                      • #12
                        От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                        Да и аз така мисля! Че няма да додхойдат черните! Но все още обмислям варианти!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                          Първоначално публикуван от kiril_dab Преглед на мнение
                          А как и на какво печаташ?
                          Какво имаш в предвит как и на какво? Ми печатам на екосулвентен принтер върху фолио за автомобили и после слагам ламинат!

                          Коментар


                          • #14
                            От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                            Фонта на ТТР радва дерзаи в тази посока! Скуловете в червения бекграунд също радват. Скоро и аз ще Ви кача! Неам нет в нас от 2-а месеца заради БТК да им е*а ......та. Ма ще ги кача от бачкането.
                            WR400-in-in-in...
                            LZ1RAO

                            Коментар


                            • #15
                              От: Идея за нов Graphic Kit за моят мотор!

                              Според мен третата графика е най-добра от четирите, но да ти кажа лично аз не бих слагал Лого на дадена фирма, освен ако не ме спонсорират нещо. При положение, че ако махнеш логата може да се сложи готина графика....ама все пак ти решаваш
                              Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X