Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Годишен технически преглед на мотор ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Годишен технически преглед на мотор ?

    Вчера един познат е искал да мине технически преглед на мотора но в сервиза извършващ тези прегледи са му казали че имало заповед според която вече ГТП на мотоциклети се извършвали само в Пловдив на някакъв специален стенд и на местата на които са се извършвали досега им е ЗАБРАНЕНО !!!! В разговор със собственика на сервиза истина ли е това същия го потвърди и каза че от миналата седмица имало такава разпоредба с която губел правото да извършва ГТП на мотоциклети , някой друг знае ли нещо по този въпрос ? Ако е истина това е доста неприятно

  • #2
    До: Годишен технически преглед на мотор ?

    Чак пък само в Пловдив?Това че не всички могат да правят прегледи на мотоциклети не значи да го караш на майната си.Провери в някой друг пункт.Ина мен така ми казаха предния път, а се оказа че правят ама не всички.Успех.

    Коментар


    • #3
      До: Годишен технически преглед на мотор ?

      Току що друг собственик на сервиз ми каза това което споделих с вас , в понеделник събират собствениците на такива сервизи за да ги запознаят със новата наредба Аз отивам да мина прегледа ДНЕС не искам след 2 месеца да съм изненадан неприятно , 5 човека да си спестят неприятната изненада пак ще е добре , и въпреки че искренно се надявам тва да се окаже блъф ......... мисля да "вържа попа" за да е мирно селото !!!!!!!!!!

      Коментар


      • #4
        До: Годишен технически преглед на мотор ?

        За София - днес питах в един сервиз - наистина има такава наредба, но при тях още не е стигнала. Все още извършвали прегледи на мотори. Ако някой го интересува къде - да драсне едно лично, че ще излезе като реклама ако ги плясна тук. Цената е 35 лева.
        Honda XR600
        Kawasaki KLX650
        Honda XL600V Transalp
        +359 888 6З5 9З4

        Коментар


        • #5
          До: Годишен технически преглед на мотор ?

          Първоначално публикуван от Пейчо Пейчев Преглед на мнение
          Вчера един познат е искал да мине технически преглед на мотора но в сервиза извършващ тези прегледи са му казали че имало заповед според която вече ГТП на мотоциклети се извършвали само в Пловдив на някакъв специален стенд и на местата на които са се извършвали досега им е ЗАБРАНЕНО !!!! В разговор със собственика на сервиза истина ли е това същия го потвърди и каза че от миналата седмица имало такава разпоредба с която губел правото да извършва ГТП на мотоциклети , някой друг знае ли нещо по този въпрос ? Ако е истина това е доста неприятно
          Не ми се вярва да е само в Пловдив.Във бсеки град трябва да има такива пунктове които имат лиценз за това.
          Аз съм българче.Обичам наще планини зелени.

          Коментар


          • #6
            От: Годишен технически преглед на мотор ?

            Колеги някой знае ли нещо повече по темата,аз също питах и получих отказ за технически преглед,но не могат и да ме упътят къде да мина.А като гледам на талончето трябва да мина до края на юли,моля помагайте с информация.

            Коментар


            • #7
              От: Годишен технически преглед на мотор ?

              В КАТ Монтана би трябвало да може - но първо попитай.
              Honda XR600
              Kawasaki KLX650
              Honda XL600V Transalp
              +359 888 6З5 9З4

              Коментар


              • #8
                От: Годишен технически преглед на мотор ?

                Аз пък го минавам в балкана на 3-та. И е безсрочен.
                МОТОРА ТРЯБВА ТИ ДА ГО КАРАШ А НЕ ТОЙ ТЕБ 0888984256

                Коментар


                • #9
                  От: Годишен технически преглед на мотор ?

                  В това клипче на едно място беше казано, че на много малко места в България има нужното оборудване естествено поради високата му цена...http://vbox7.com/play:1bb60f72
                  Some call it a hobby, we call it a way of life!
                  Това че срещу теб са най-добрите, не означава, че трябва да се отказваш!

                  Коментар


                  • #10
                    От: Годишен технически преглед на мотор ?

                    В КАТ Монтана не може,днес ми казаха,че за цяла северозападна България се минава в Плевен,това са 150 км.в едната посока,просто няма да стане,с моя ендурак ще ми се раздруса всичко по мен,отказвам се и ще го продам.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Годишен технически преглед на мотор ?

                      На 12.06.2010 г. минах на преглед в София без да става въпрос за каквито и да е промени в правилника. Пункта се намира на бул. Сливница след Опълченска по посока Люлин. Дано няма промяна и да свърши работа на някой. Успех

                      Коментар


                      • #12
                        От: Годишен технически преглед на мотор ?

                        Вчера минах на преглед в София. Бул. Сливница, след лъвов мост - 27лв.
                        BMW F700GS
                        BMW R1150RT

                        Коментар


                        • #13
                          От: Годишен технически преглед на мотор ?

                          Някаква нова информация има ли? На мен вчера ми го изтърсиха същото в един сервиз във Варна /можело в Пловдив и София/. Колегите от Варна вече сигурно са минали през този проблем. Ако е вярно ще най-голямата тъпотия сътворена напоследък.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Годишен технически преглед на мотор ?

                            каде в близост до велико търново може да си прекарам мотора на преглед

                            Коментар


                            • #15
                              От: Годишен технически преглед на мотор ?

                              Тея хора какво искат? Да спрат мотористите в половин България ли? Само в Пловдив и в София можело пффф. Информацията си остава същата. Нали всичко е в ред в страната само това остана да се направи и сме 6+.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X