Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Цените в чужбина

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Цените в чужбина

    Привет на всички от форума.Ако не съм уцелил раздела,се извинявам-нов съм в форума Та ето и малко уточнение по въпроса ми:
    Решил съм да си купувам Кросов мотор-250цц.Главната ми цел е Ямаха - просто се влюбих в тях от "пръв поглед",но и други марки като Кавазаки,Ктм и тн също са оферта.Интересувам се къде в чужбина цените на новите мотори за по евтини,понеже имам възможността да си докарал нов мотор с пикапа на баща ми Става дума за Европа..Чувал съм,че в Испания моторите били евтини...Ако някой знае нещо по въпроса,ще съм много благодарен.
    Поздрави

  • #2
    До: Цените в чужбина

    От Англия са на далавера.Из форума има много написано по този въпрос, разровисе и ще намериш.
    Успех
    Примерно тук.

    Коментар


    • #3
      До: Цените в чужбина

      Направи си и сметката дали разходите който ще имате за едно отиване и връщане с пикапа ще са основателни.

      Иначе за цените на нови не съм се интересувал (не е трудно да го направя, но можеш и сам), но за втора ръка от Англия е доста изгодно понякога.Поне това което аз търсих там беше най на далавера сравнено с цените в Испани и Германия.
      Иван Маринов
      Suzuki RMX 250 '92 - sold / Yamaha XTZ 750 Super Tenere '91 - sold / KTM EXC 250 2t '06 - sold
      ЕНДУРО ВАРНА

      Коментар


      • #4
        До: Цените в чужбина

        Ами аз се опитах да търся в чужбина-в mobile,но там са 2ра ръка...
        Иначе за разходите с колата..ако е по-евтин мотора,тъкмо ще се разкарам малко по чужбината..и екскурзия и далавера
        Ако някой знае още нещо, ще съм благодарен, ако сподели

        Коментар


        • #5
          До: Цените в чужбина

          Друг вариант е да ползваш някое от многото фирми които доставят стока с бус. Колеги така си 'вкараха' АТВ-а от Англия на много изгодна цена.

          Коментар


          • #6
            До: Цените в чужбина

            В UK на тъговете има смешни цени доста често. Миналата седмица минаха BMW (пристрастен съм ) за около 1000 паунда. Набележи си от там ако ти е удобно.
            “Който заменя свобода за сигурност, накрая губи и двете”.
            Б.Франклин

            Коментар


            • #7
              До: Цените в чужбина

              Еми явно ще се проверява по-обширно в UK.Аз главно съм се насочил към чисто нов мотор(много ми хареса Yamaha YZ250F-сигурно ще е тя ) или атВ(евентуално).Надявам се и новите там да са по-евтини.
              Последно редактирано от extreem.one; 25-04-10, 23:30.

              Коментар


              • #8
                До: Цените в чужбина

                Колеги понеже и аз се интересувам от вноса от Англия и искам да си вкарам мотор ,дали ще може да ми дадете контакти на някои които вкарва редовно . Благодаря предварително

                Коментар


                • #9
                  До: Цените в чужбина

                  Има хора,които редовно вкарват мотори и атв-та от щатите на много приемливи цени. Потърси малко инфо по въпроса. Ако имаш желание звънни ми да си поговорим. Поздрави! 0886 334 336
                  09 YZ290F Athena BB

                  Коментар


                  • #10
                    До: Цените в чужбина

                    Първоначално публикуван от VaHk0_ Преглед на мнение
                    Направи си и сметката дали разходите който ще имате за едно отиване и връщане с пикапа ще са основателни.

                    Иначе за цените на нови не съм се интересувал (не е трудно да го направя, но можеш и сам), но за втора ръка от Англия е доста изгодно понякога.Поне това което аз търсих там беше най на далавера сравнено с цените в Испани и Германия.
                    VaHk0,можеш ли да намериш цените на нови кросови мотори Yamaha a3 намерих сайта на Ямаха за Англия,но там са дадени моделите без цените(както и в другите страни ) Ще съм ти много благодарен,защото се готвя да заминавам до чужбината да си взимам мотор Ако живот и здраве ходя със сигурност,ще съобща и ако някой колега иска,ще му докарам мотор(но нищо не обещавам).Естествено ще трябва да се договорим как ще станат нещата,защото не съм много на ти(капаро,гаранция и тн)
                    ПП:Съжелявам,че пиша в темата,но все още нямам достъп до ЛС

                    Коментар


                    • #11
                      До: Цените в чужбина

                      ОК мерси колега , надявам се да се чуем.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Цените в чужбина

                        Приемам още предложения

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X